Paris, Milano, Londra gibi moda başkentlerinin en ünlü markaları ve tasarımcılarının trendlere yön veren ayakkabı ve çanta koleksiyonları, Vakko Shoes&Bags’de modaseverlerle buluşuyor. Vakko’nun zamansız ve sofistike çizgisini tamamlayan ve birbirinden farklı zevklere hitap eden Vakko Shoes&Bags koleksiyonu, hem gündüz hem de gece şıklığı için zengin seçenekler içeriyor.  

VakkoKadın_SS15_Brian-Attwood-1795-TL

İtalyan el işçiliği ile üretilen Serapian, İngiliz benzersiz tasarımcı Sophia Webster, İtalyan tarzın temsilcisi Roberto Cavalli ve Santoni, şıklığı ayrıntılarda ve gözalıcı renklerde sunan Brian Atwood, Sonia Rykiel, Casadei, bir imza niteliğindeki Elie Saab, Fratelli Rosetti, Jour, Lancel, Oscar de la Renta, Pedro Garcia, genç tasarımlara, hareketli modellere sahip Charlotte Olympia, Anya Hindmarch, Pollini, Pollini Studio gibi dünyaca ünlü markaların çanta ve ayakkabıları Vakko Shoes&Bags’in zengin koleksiyonu içinde yer alıyor.

VakkoKadın_SS15_Anya-Hindmarch-3095-TL-(2)

2015 yaz sezonunun tüm trendlerini içeren zengin ayakkabı koleksiyonunda, vazgeçilmez klasikleri temsil eden topuklulardan düzlere, sandaletlerden babetlere, metal, püskül, boncuk, tüy gibi farklı detay içeren birçok farklı model ve renk, ayakkabı tutkunlarıyla buluşuyor.

Emporio-Armani-3

Vakko Shoes&Bags’in zengin çanta koleksiyonunda yer alan sezonun çanta trendlerini belirleyen farklı boyut ve dokulardaki clutch, bucket ve messenger bag’ler de renkli ve eğlenceli tasarımları, şık görünümleri, tarz sahibi modelleri ve kullanım rahatlıkları ile dikkat çekiyor.

VakkoKadın_SS15_charlotte-olympia-2495-TL-(2)

Vakko Shoes&Bags; fark yaratan günlük tarzı ve gecelere özgü şıklığı tamamlayan birbirinden özel dünyaca ünlü marka ve tasarımları, ayakkabı ve çanta tutkunlarınının beğenisine sunuyor!       

VakkoKadın_SS15_Jean-Michel-Cazabat-1525-TL  

Vakko Shoes&Bags koleksiyonundaki dünyaca ünlü markaların tüm tasarımları, şimdi yaza özel %30’dan başlayan fırsatlar ile Vakko’da!        

 

VakkoKadın_SS15_Anya-Hindmarch-1495-TL-(2)

 

 

 

 

Total
0
Shares

Bir cevap yazın