Daha fazla zevk almak için sekse yeni boyutlar katmaya hazır mısınız? Bu 10 sıradışı seks pozisyonu sayesinde cinsel hayatınız oldukça renklenecek.

z

1- butter-churner

1- Butter Churner

Önceden uyaralım: Boynunuza kramp girebilir! Ancak bu pozisyonu denemeye karar verdiyseniz, harika bir orgazmın anahtarını da ellerinizde tutuyorsunuz demektir. Partnerinizin penisi daha önce hiç tecrübe etmediğiniz kadar derinlere ulaşabilir ve alacağınız zevk katlanabilir. Size düşen, ona sadece biraz sakin ve yavaş olmasını söylemek. Tabii ki başlangıç aşaması için! Pozisyonu daha rahat uygulamak için koltuktan, duvardan, mutfak tezgahından ya da yataktan destek alabilirsiniz.

2- x-position

2- X Pozisyonu

Crisscross olarak da bilinen, duyarlılığın kendisini yavaş yavaş hissettirdiği bir pozisyonla karşı karşıyasınız. Yere uzanıp bir bacağınızı hafifçe kaldırarak partnerinizin omzuna yaslamanız ve kendinizi zevkin kollarına bırakmanız yeterli. Eğer partnerinizin yeterince kondüsyonu varsa, yavaş tempolu giriş çıkışlar ile orgazma ulaşabilirsiniz. Hem vajinanızın hem de klitorisinin uyarılacağı bu pozisyonun tek dezavantajı partnerinizin ellerini yeterince kullanamayacak olması. Unutmamanız için ekleyelim: Destek aldığı elleri hafifçe kendinize doğru çekmeniz ya da boştaki bacağınızla partnerinizin belinden kavrayarak kendinize doğru bastırmanız daha derin penetrasyon sağlayacaktır. Bir de partnerinizin omzundaki ayağınızı kullanmak size kalmış.

3- david-copperfield

3- David Copperfield

Sihir yastıkta saklı. Kalçalarınızın hemen altına yerleştirerek hafifçe havada durmanı sağlamalısınız. Böylece partnerin size mükemmel bir oral seks yapabilir.

4- pretzel4- Pretzel

Misyoner pozisyonunu revize etmenizin zamanı geldi. Sırt üstü uzanmış konumdayken ve partneriniz üzerinizdeyken, hafifçe yana dönerek bir bacağınızı onun beline dolayabilir ve diğerini de onun kalçalarının altına yerleştirebilirsiniz. Daha tempolu ve sert bir seks için mutlaka listenizde bulunması gereken bir pozisyon.

5- spider5- Örümcek

İşler biraz karışık ve zorlu gibi görünebilir. Ancak zor olan hiç bu kadar seksi olmamıştır. Partnerinizle birlikte tıpkı bir örümcek gibi pozisyon almalı, bacaklarınızı belinin yanlarına koymalısınız. Kontrol her ikinize de eşit dağılacak ve sekste mükemmel bir uyum sağlayacaksınız. Tempoyu dilediğiniz şekle getirip onu uyum sağlamaya da zorlayabilir ve derinlemesine penetrasyonla orgazma ulaşabilirsiniz.

6- spork

6- Kaşıl Pozisyonu

Kaşık pozisyonunu seviyorsan, “kaşıl” pozisyonuna da bayılacaksınız. Aynı doğrultuda uzanmak yerine, siz sırt üzeri uzanmışken partneriniz yan durmalı. Penisini daha derinlerde hissetmek istiyorsanız bir bacağını partnerinizin omzuna koyabilirsiniz. Partnerinizin mimiklerini ve nasıl zevk aldığını izleme şansı, pozisyonun öne çıkan yanlarından. Aynısı partneriniz için de geçerli. Ayrıca ellerinizi rahatlıkla kullanma şansınız olduğu için, partnerinizin erojen bölgelerini dilediğiniz gibi uyarabilir, hatta yeni bölgeler keşfedebilirsiniz.

7- snowangel

7- Snow Angel Pozisyonu

Sekste yeni şeyler keşfetmeye bayılıyorsan, bu pozisyondan da vazgeçemeyeceksin. Biraz olağanın dışına çıkmak için harika bir fırsat sunan bu pozisyonu 69 pozisyonunun biraz kaydırılmışı ve penetrasyonlusu olarak da düşünebilirsin. Partnerinin kalçalarını okşayabilir, kalçalarını yönlendirerek daha derin penetrasyon sağlayabilir ya da seksi yönetebilirsin. Ayaklarından zevk alıyorsan, değerlendirmenin tam sırası.

8- wheel-barrow-standing

8- El Arabası Pozisyonu

Hemen uyaralım: Bu pozisyon başlangıç aşamasındakiler için uygun olmayabilir! Doggy pozisyonundan farklı olarak, partneriniz ayakta dururken, bacaklarınızı onun beline sarmalı ve ellerinizle yerden destek almalısınız. Pozisyonun uzun süreli yapılması yorucu olabilir. Ama yorulmak pek de fena olmaz.

9- swiss-ball-blitz

9- Swiss Ball Blitz 

Spor sevilmez mi hiç! Fitness topuna oturan partnerinizin kucağına oturarak deneyimleyebileceğin bu pozisyonda hareketlerin kontrolü tamamen sizde olacak. Böylece orgazma ulaşmak için dilediğiniz tempoyu sağlayabilecek ve daha hızlı bir penetrasyon yaşayacaksınız.

10- waterfall

10- Şelale pozisyonu

Biraz zorlanma sırası onda. Partnerin bedenini yataktan sarkıtırken siz üstte olacaksınız. Birbirinizi çok değişik açılarla izleme fırsatınız olacak. Ayaklarını kullanmayı unutmamalısınız.

Total
0
Shares

Bir cevap yazın