Erkekler gerçekten de cool bir kadın mı ister? Cevabı hem ‘evet’ hem ‘hayır’! Cool kadın tanımını mercek altına yatırıp hangi özelliklerin erkeklerin dikkatini çektiğini araştırdık.

erkekler-cool-kadın-mı-isterlerx

Kanka olmak

Erkeklerin kankaları yerine koyabilecekleri kadınlarla takılmak istediklerine dair bir inanış var. Futbolun sadece eksilerini ve artılarını bilen biri değil, aynı zamanda takım tutanı ve sadık olan bir kadın isterler. (Bu sayede onlara da sadık olacaklarını düşünürler) Üzgünüz, ama bütün erkekler futbolu sevmez.

Yine de erkekler ilişki yaşadıkları kişinin içinde sadece kanka özellikleri taşıyan birini aramazlar. Bilgisayar oyunları veya play station oynayabilecekleri bir sürü arkadaşları var. Bir taneye daha ihtiyaçları yok! Konuşabilecekleri, paylaşabilecekleri ve seks yapabilecekleri birini isterler. Ama bu, erkeklerin bir kadını futbol hakkında çok şey bildiği için istemeyeceği anlamına da gelmez. Bu da bir hayli seksi olabilir. Eğer kanka gibi davranmak size göre değilse, hiç kafanıza takmayın. Bir ilişki yaşamak için sadece buna sahip olmanız yetmiyor.

 

Seks makinesi olmak

Erkeklerin seks hakkında hayaller kurduğu bir gerçek. Klasik seks rutini yerine, normalde yatak odalarında yapamayacakları şeyleri düşlerler. Bu erkekler teoride yatakta çılgın gibi davranan bir kadın istiyorlar, ama kadınlar bu fikre yanaşmıyor. Bu gibi bir seks hayatına sıcak bakmamanız gayet normal. Belki siz de karşınızdakine sizin fantezilerinizden birini yaptırmak isterseniz o da korkabilir. Ama bu yatak odasında yeni keşifler yapmanıza engel olmasın. Her daim iletişime ve eğlenceye açık olmaya çalışın. Hiçbir erkek kız arkadaşı ‘cool’ diye bunları yaptığını düşünmez. Erkek tiplerine göre değişse de çoğu bu gibi fantezileri düşünmüyor bile.

 

Hem ateşli hem de anlayışlı olmak

Üzgünüz, ama evet. Erkekler hem seksi ve ateşli olabilen hem de anlayış gösteren bir partner isterler. Ateşli olmak tamamen sübjektif bir bakış açısı aslında. İlla moda dergilerinde gördüğünüz kadınlar gibi olmanıza gerek yok. Bir kadındaki en ateşli davranış anlayışlı olmasıdır.

Bütün kaba davranışlarına rağmen erkekler anlaşılmak ister. Onlarla gülüp, yeri geldiğinde dertlerini dinleyebilecekleri birisine ihtiyaç duyarlar.

 –

Bir seks manyağı veya futbol fanatiği olmanıza gerek yok. Birbirinizi anlayıp ortak paydada buluşmanız en önemlisidir. Her erkeğin kafasındaki ‘cool’ kadın imajı farklıdır. Karşınızdakini tanıyın. Davranışlarınızın arkasında durun. Sorunlarla yüzleşin. ‘Cool’ olmanın en önemli anahtarlarından biri de özgüven! Bunu sakın unutmayın.

Total
1
Shares

Bir cevap yazın