İnanması zor, ama gerçek: Erkeklerin de seks yapmak istemediği anlar vardır!

Bir erkeğin mood’u düşük olsa bile kadın ısrar ederse seks yapmak isteyecektir. Bir kadının seksi başlatması daha çekicidir. Genellikle erkek ilk adımı atmak zorunda olduğunu hisseder. Kadınlar, keyfi olmadığında seksi geri çevirir, eğer bir erkeğin keyfi yok ise seksi başlatmaktan kaçınır.

İşte nedenleri:

1

Maç var!

Eğer yeterince önemli bir maç ise seksi düşünmemize engel olabilir. Erkekler basit yaratıklar. Televizyon onların dikkatini dağıtabilir. Birçok erkek, kadın üstündeyken televizyon izlemenin hayalini kurar. Ama biz bu kadar muhteşem değiliz. Büyük maçı izlemek için seksten vazgeçebiliriz.

Çok fazla dış etken var

Kadınların ve erkeklerin hemfikir olabileceği bir konu; stres libidoyu etkiler. Moralimiz bozuk olduğunda ya da hayatımızla ilgili sıkıntılar yaşadığımızda bazen seksi ikinci plana atabiliyoruz. Bazen neden seks yapmak istemediğimizi açıklamaya utandığımızı bilmelisiniz.

Performans endişesi

Sarhoş olduğumda libidom artıyor. Ama yine de bu halde seks yapabilmek benim için çok zor. Libido ve endişe savaşa girdiğinde stres kazanır.

2

Ya birisi biri görürse?

Sıra dışı olan her şey konsantrasyonumu bozmaya yetiyor. Üst komşunun bizi duymasını, ya da dışarıda seks yaparken birinin bizi görmesini istemiyorum. Hala eğlenceli biri olduğumu düşünüyor musun?

Fazla mastürbasyon yapmak

Erkekler yalnız oldukları zaman çok fazla mastürbasyon yapar. Bu durum, ilişkimiz olsa bile devam ediyor, fakat en azından mastürbasyon yaptığımız sıklığa dikkat ediyoruz. Sürekli mastürbasyon yapmak hem yorucudur hem de libidoyu düşürür. Gerçekten seks yapmamız gerektiğinde utangaç davranmamızın sebebi tek başımıza çok fazla vakit geçirmemizden kaynaklanıyor.

 

Total
0
Shares

Bir cevap yazın