Bu ay Mars’ın Koç burcundaki geri hareketiyle burçları bazı gerginlikler bekliyor. Ancak Başak burcunda gerçekleşen yeniay ile birlikte ferah bir döneme adım atabilirsiniz.

Astrolog Dinçer Güner'den Eylül 2020 astroloji yorumunuz.

BAŞAK | (23 Ağustos – 22 Eylül)

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı MART-2018-ASTROLOJ%C4%B0-YORUMUNUZ-43.jpg
BAŞAK BURCU EYLÜL 2020 YORUMU

Balık burcunda gerçekleşecek dolunay ile beraber ikili ilişkiler ve ortaklıklar konusunda netlik kazanabilirsiniz. Mars’ın Koç burcundaki geri hareketi ise finansal kaynaklarla ilgili birtakım zorluklara neden olabilir. 17 Eylül günü Başak burcundaki yeniay ile birlikte hayatınızdaki hedef ve amaçlarınızı tekrardan gözden geçirebilirsiniz.

TERAZİ | (23 Eylül – 22 Ekim)

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı MART-2018-ASTROLOJ%C4%B0-YORUMUNUZ-3.jpg
TERAZİ BURCU EYLÜL 2020 YORUMU

Bu ay gündelik yaşantınızda ve iş yerinizde muazzam bir yoğunluğa girebilirsiniz. 9 Eylül itibariyle Mars’ın Koç burcundaki geri hareketi ilişkiler ve ortaklıklar alanında bazı gerginlikleri işaret ediyor. Yeniay ile sakinliğe ihtiyaç duyabilir, yoga ve meditasyon gibi konulara eğilebilirsiniz. Biraz uzaklaşmak isteyebilirsiniz.

AKREP | (23 Ekim – 21 Kasım)

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı MART-2018-ASTROLOJ%C4%B0-YORUMUNUZ-4.jpg
AKREP BURCU EYLÜL 2020 YORUMU

Dolunay ile birlikte özel ilişkileriniz bazı testlerden geçebilir. Bu dönem yanlış anlaşılmalar, küslük veya kırgınlıklar çok daha kolay yaşanabilir. Yeniay ile arkadaşlık ilişkilerinde yaşadığınız sorunlar çözüme kavuşabilir. Mars’ın geri hareketi ise tembellik yapmak isteyeceğiniz bir süreci işaret ediyor.

YAY | (22 Kasım – 21 Aralık)

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı MART-2018-ASTROLOJ%C4%B0-YORUMUNUZ-2.jpg
YAY BURCU EYLÜL 2020 YORUMU

Balık burcundaki dolunay ile aile ve yuva temalarında bazı sorunlarla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Mars’ın geri hareketi ise iletişim ve eğitim gibi konularda motivasyonu düşürücü gelişmeleri beraberinde getirebilir. Yeniay döneminde yeni sorumluluklar alabilir; sonucunda prim, terfi gibi ödüller elde edebilirsiniz.

OĞLAK | (22 Aralık – 19 Ocak)

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı MART-2018-ASTROLOJ%C4%B0-YORUMUNUZ-8.jpg
OĞLAK BURCU EYLÜL 2020 YORUMU

Bu ay iletişimle ilgili faaliyetler gündeminizi meşgul edebilir. Mevcut iş trafiklerini yönetmekte zorlanabilirsiniz. Mars'ın hareketiyle aile konularında bazı atılımlar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Ancak bunun için doğru zaman olmayabilir. Yeniay ise bazı işlerle ilgili yurt dışı kapılarını açabilir.

KOVA | (22 Ocak – 18 Şubat)

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı MART-2018-ASTROLOJ%C4%B0-YORUMUNUZ-12.jpg
KOVA BURCU EYLÜL 2020 YORUMU

Bu dönem gelir gider dengesini oturtmakta zorlanabilirsiniz. Mars’ın Koç burcundaki geri hareketi yakın çevre ve akrabalarla bazı gerilimleri beraberinde getirebilir. Başak burcundaki yeniay ise finansal sıkıntıları rahatlatacak bazı çözümler sunacak. Öngörülmeyen gelirler maddi anlamda rahat nefes almanızı sağlayabilir.

BALIK | (19 Şubat – 20 Mart)

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı MART-2018-ASTROLOJ%C4%B0-YORUMUNUZ-5.jpg
BALIK BURCU EYLÜL 2020 YORUMU

Bu ay kendinizi kısıtlanmış ve aynı kısır döngüde devam ediyor gibi hissedebilirsiniz. Duygusal olarak daha kırılgan olabilirsiniz. 9 Eylül itibariyle Mars’ın geri hareketi finansal konularda bereketsizliği getirebilir. Başak burcunda gerçekleşecek yeniay ise özel hayatınızda bir rahatlama yaşatabilir. Gerginlikler geride bırakılıp, ortalık süt liman olabilir.

KOÇ | (21 Mart – 19 Nisan)

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı MART-2018-ASTROLOJ%C4%B0-YORUMUNUZ-9.jpg
KOÇ BURCU EYLÜL 2020 YORUMU

Dolunay ile gerek fiziksel gerekse ruhsal olarak kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Mars’ın geri hareketi bazı aksilik ve gecikmeleri beraberinde getirebilir. Yeniay ile hayatınızı düzene sokmak, mevcut sorunları çözmek üzere adım atabilirsiniz. Kendinize iyi gelecek alanlara yönelebilirsiniz.

BOĞA | (20 Nisan – 20 Mayıs)

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı MART-2018-ASTROLOJ%C4%B0-YORUMUNUZ-.jpg
BOĞA BURCU EYLÜL 2020 YORUMU

Balık burcunda gerçekleşecek dolunay ile beraber mecra ve platformlarda birtakım gerginlikler yaşayabilirsiniz. Yanlış anlaşılabilir, sıklıkla kendinizi açıklama veya ifade etme gereği hissedebilirsiniz. 9 Eylül itibariyle sağlık konuları gündeminize gelebilir. Yeniay ile beraber hayatınıza renk getirecek yeni bir aşkla karşılaşabilirsiniz.

İKİZLER | (21 Mayıs – 20 Haziran)

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı MART-2018-ASTROLOJ%C4%B0-YORUMUNUZ-ny.jpg
İKİZLER BURCU EYLÜL 2020 YORUMU

Balık burcunda gerçekleşecek dolunay ile beraber kariyer konularıyla ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Beklediğiniz haberler gelebilir, iş hayatınızda netlik kazanabilirsiniz. Mars’ın geri hareketi ise arkadaşlıklarda gerginliklere işaret ediyor. Başak burcundaki yeniay aile hayatınızda taşınma, yer değiştirme konularını gündeminize getirebilir.

YENGEÇ | (21 Haziran – 23 Temmuz)

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı MART-2018-ASTROLOJ%C4%B0-YORUMUNUZ-7.jpg
YENGEÇ BURCU EYLÜL 2020 YORUMU

Bu ay eğitim konularına, akademik kariyerinize odaklanabilirsiniz. Yabancı menşeili şirketlerle kontaklar kurabilir, iş başvurusu yapabilirsiniz. Başak burcunda gerçekleşen yeniay ise, iletişim konularında hareketlilik getirecektir. Aile ilişkilerinde akrabalar ve kardeşlerin birtakım sorumluluklarını alabilirsiniz.

ASLAN | (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı MART-2018-ASTROLOJ%C4%B0-YORUMUNUZ-11.jpg
ASLAN BURCU EYLÜL 2020 YORUMU

Dolunay ile beraber finansal konular gündeme gelebilir. Maddi konularla ilgili alternatif çözüm üretmeye çalışabilirsiniz. 9 Eylül itibariyle kendinizi daha gergin ve stresli hissedebilirsiniz. Yeniay ise, maddi konularda ferahlama ve ekstra para akışı getirebilir. Harcamalarınızda esnek davranabilirsiniz.