Astrolog Dinçer Güner’den aylık burç yorumlarınız;

 

 

akrep

AKREP BURCU 23 EKİM- 22 KASIM

5 Eylül’de Venüs Başak burcuna giriş yapacak ve 29 Eylül’e kadar bu burçta seyahat edecek. Bu sayede oldukça sosyalleşecek, türlü davetlere katılacak, bol bol eller havaya yapacak, tiyatro, konser vb. gibi birçok aktiviteye katılacak, arkadaşlarınızdan çok güzel destek ve yardımlar göreceksiniz. İş hayatından kazandığınız gelirleri arttırabilecek, primler, ödüller alabileceksiniz. Geleceğe yönelik iyi dilekleriniz ve umutlarınız gerçekleşmeye başlayacak. Ben de sizlerle beraber şimdiden heyecanlandım, bir yükselen Akrep olarak. 9 Eylül’de ise Balık burcunda dolunay meydana gelecek. Balık burcunda gerçekleşecek olan dolunayla birlikte, özellikle yalnızlar romantik ve keyifli bir aşkın kapılarını aralayabilir, biriyle yakınlaşma sürecine girebilir. Bir birlikteliğiniz varsa onunla romantik dakikalar geçirebilirsiniz. Çocuk sahibi olmayı planlayanlar, bu dolunay sizlere bir sürpriz yapabilir, hazırlık olun. Yaratıcılık gerektiren konularda yeni işlerle karşılaşabilirsiniz, üstelik başarı yakalamanız büyük olasılık.
13 Eylül’de Mars Yay burcuna giriş yapacak ve 26 Ekim’e kadar bu burçta seyahat edecek. Gücünüzü yönlendireceğiniz alan, kazançlar, para ve finansal konularla ilgili olacaktır. Mars en güçlü konumda, zarar değil yarar olarak işleyecektir. Paranızı daha etkin bir şekilde arttırmanın yollarını bulabilirsiniz. Evet, dürüst olalım Mars insana para harcatır ama gelecek ki harcayacaksınız! Maddi olarak tuttuğunuzun elinde kaldığı değil, tuttuğunuzu koparttığınız bir dönemde olacaksınız.
24 Eylül’de Terazi burcunda yeni ay meydana gelecek. Özellikle sigarayı bırakmak isteyenler, bu hafta iş başına! Bunun yanı sıra, sağlığınızla ilgili konular ön plana çıkacaktır, hassas olabilirsiniz, dikkatli olmanızda yarar var. Perde arkasında bir takım dönen olaylar, konular, dedikodular canınızı bir parça sıkabilir. Sizin döneminiz 20 Ekim itibarıyla başlayacak, bu yüzden sabretmenizde yarar var. Yine psikolojik destek ve yardım almak veya uzman bir doktorla görüşmek için ideal bir hafta. Bu hafta işle ilgili önemli anlaşmalar, toplantılar, imza gerektiren konular gündeme gelebilir, yalnız dikkat edin; koşullar ve şartlar aslında size sunulduğu gibi çıkmayabilir, iyice araştırmadan riskli girişimlerde bulunmayın. Dostlarınıza, arkadaşlarınızla maddi anlamda yardım ve destekte bulunmanız gerekebilir veya onların para kazanmasına yardımcı olabilirsiniz bu yeni ay zamanı. Anlık, aniden ortaya çıkan rahatsızlıklar tadınızı bir parça kaçırabilir. Acil bir operasyonel durum da söz konusu olabilir. Arkanızdan kötü konuşmalar, oyunlar dönebilir, size sinsice kötülük yapmaya çalışabilirler. İşler bu dönem biraz ters gidebilir, iş anlaşmaları bozulabilir, çirkin konuşmalar, hareketlerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.
29 Eylül’de Venüs Terazi burcuna giriş yapacak ve 23 Ekim’e kadar bu burçta seyahat edecek. Bu tarihe kadar ilişkisi olanlar için aslında kırmızı alarm zamanı, gereksiz kıskançlıklar yüzünden ilişkileriniz sekteye uğrayabilir, gizli ilişkiler gündeme gelebilir, ilişkilerinizi çevrenizdeki insanlardan saklayabilirsiniz, bazılarınız da platonik ilişkiler içine çekilebilirsiniz. Bu süreçte yalnızlıktan, yalnız çalışmaktan çok daha fazla verim elde edebilir, daha mutlu olabilirsiniz.

Total
0
Shares

Bir cevap yazın