koc

KOÇ

Siz her zaman hırslı ve inatçı kişiliğiniz ile tanınırsınız ama burcunuzda dolaşan Uranüs sizi son yıllarda iyice böyle yaptı. Yani, siz de olan asiliği de arttırdı! Başardıkça başarmak, kazanmak ve ilerlemek istiyorsunuz. Bu ay, astrolojik olarak bu duygularınızın tavan yaptığı ama size hem olumlu, hem de olumsuz geri dönüşlere sahip olacak açılar gerçekleşecek.

Eylül ayı başından itibaren, ayın 14’üne kadar sürecek bir dönemde, başarma ve herkesi geçme duygunuz çok kuvvetli. Kendi özel hayatınızdan, uykunuzdan, kedinize veya çocuklarınıza bile zaman ayırmaktan vazgeçebilirsiniz. Kafanızdaki hedef ne ise ona kilitlendiniz. Ancak bu ay tüm burçlar gibi sizi de etkileyecek bir Merkür retromuz başlıyor. Ayrıca maalesef bu retro sizin evlilik ve ortaklıklar evinizde gerçekleşiyor. Yani, bu hırslı döneminizde ev hayatınızda sorunlarla karşılaşmanız mümkün. Bu problemler sizin hedeflerinize ve hayallerinize daha çok zaman ayırmanızdan da kaynaklanabilir, aile içinde yaşanmış eski, küllenmiş veya yok gibi davranılan sorunları da gündeme getirebilir. Dikkatli olun, ailenize zaman ayrın. Öte yandan, yine bu dönemde iş hayatınızda sorun yaşadığınız bir ortak, çalışma grubu veya rakibiniz var ise, bir savaş yaşanabilir. Muhtemelen bu konu sizin artık tam da kapandı dediğiniz anda başlayabilir. Düşmanlarınızı hafife almayın. Eylül ayı içinde, iş hayatınızda çalışma arkadaşlarınıza dikkat edin. Dedikodu ve kumpasa kurban gitmeyin.

Bu ayın bir güzel gelişmesi ise 12 Eylül tarihinde yaşanacak yeni ay! Yaşadığınız stresli günlerin ardından günlük hayatınızda bir değişiklik yapma kararı alabilirsiniz. Belki yeni bir güvenilir yardımcı alırsınız, belki bazı angaryalardan kurtulma yoluna bakarsınız ama hayatınızı kolaylaştırmak için atacağınız her adım, 12 Eylül’den sonra size çok hızlı fayda sağlayacaktır. Yine bu tarihten sonraki ilk hafta, sağlığınız ile ilgili tüm uygulamalar için idealdir. Rutin kontroller, muayene, yeni bir rejim, diş tedavisi, ne eksikse onu kışa girmeden yaptırın. Sadece Merkür retrosu devam ettiği için tahlil sonuçlarınız karışabilir, ciddi konularda tek tanıya güvenmeyin.

Bu ayın, 9 ve 18 arasında günler ise romantizm adına ilginç şeyler getirebilir. Eğer kalbiniz uzun zamandır boş ise, bu kişiye iş ortamında rastlama ihtimaliniz bu günlerde yüksek. Yine aynı dönem içinde, iş gezisine çıkarsanız da, yeni biri ile tanışabilirsiniz. Yine internet üzerinden biri ile tanışmanız, sosyal mekanlardan daha yüksek ihtimal olacaktır. Ayın 18’inden sonra ise bu etki zayıflıyor. Evli Koç’lar ise, bu dönemi ikinci balayı gibi, gezip eğlenerek geçirirlerse, çok mutlu olacaklardır.

Ayın son günlerinde yaşanacak ay tutulması ise sizi spot ışıklarının altına getirecek. Bu ayın 27’sinde sizi, imajınızı, kişiliğinizi, hayatınızı etkileyecek güçlü bir ay tutulması bekliyor. Eylül ayı içinde ektiğiniz tohumların meyvesini toplama zamanı olduğu gibi, bazı düşmanlarınızla ipleri koparma tarihi de olabilir. 23 Eylül’den itibaren, savruk, dağınık, unutkan bir Koç olmamaya bakın. Detayları iyi takip edin. Duygusal dramlar yaratmayın.

Total
134
Shares

Bir cevap yazın