photo

Kokteyl şemsiyeleri, kumsal ve eğer teklifimizi kabul ederse Marc Darcy! Moda blog'u Icon Jane'in yaratıcısı Ferhan Talib'e hayalindeki düğünü sorduk.

Hayalinizdeki düğünü biraz anlatır mısın?

Nedense kendimi bir gelin olarak hiç hayal etmedim. Ama düğünüm için nasıl bir organizasyon istediğimi de düşündüğüm oldu. Evlilik iki kişinin ortak kararı olduğu için, eğer evlendiğim kişinin de aklına yatarsa sakin bir plajda olmasını tercih ederim. Güneş henüz batmamışken çıplak ayakları ile kumların üzerinde hoplayıp zıplayan insanlar ve şemsiyeli kokteyller eşliğinde evlenmek isteyebilirim.

" Düğünümde mutlaka yapacağım" dediğin bir şey var mı?

Şemsiyeli kokteyller! Bir de Damdaki Kemancı filminin soundtrack'indeki Sunrise Sunset şarkısı eşliğinde babamla dans etmek isterim.

 “Düğünümde kesinlikle yapmayacağım” dediğiniz bir şey var mı?

Asla ‘asla’ demeyi öğrendiğimden beri bu tür sorulara cevap vermemeye çalışıyorum.

Gelenekçi misiniz, yoksa modern olanı mı tercih edersin?

Gelenekçi değilim eğlenceliyim. Bundan 10 sene önce evlenmiş olsaydım bugün yapacağımdan çok daha farklı bir şey ortaya çıkardı. Bu yüzden bir gün evlenecek olursam o günkü Ferhan’ın tercihlerine göre şekilleneceğini düşünüyorum.

Evlilik yaşı artık yükseldi. Böyle bir sınırın olduğunu düşünüyor musun?

Evlilik okula başlamak gibi bir şey değil ki yaşı olsun. Hayatınızı birlikte geçirmek isteyeceğiniz insana kaç yaşında rastlayacağınızı bilemezsiniz. Ama ‘artık evlenelim ve çocuk yapalım’ konuşmalarının 20’li yaşların ortalarından 30’lu yaşların başına kaydığını görüyorum.

‘İşte evlenmek istediğim adam böyle olmalı dediğiniz’ ünlü bir isim?

Bridget Jones'un Günlüğü'ndeki Marc Darcy gelirse  ‘hayır’ demem.

Bir cevap yazın