Yaklaşan festival sezonu ruhuna ve ruhumuzu saran müziğe kendimizi kaptırmanın vakti geldi. Özellikle çoğu marka ve modaevinin yeni sezonlarındaki dünya festivallerinin stillerinden ilham alan görünümleri gördükçe, bu ruhun sokakta da sıkça karşılaşacağımız bir trend haline geleceğini öngörmek çok da zor değil. Peki saçlar? Saçlarınızı da bu görünümlere oldukça kolay uygulamalarla uygun hale getirebilirsiniz.

İşte festival ruhu için yeni ve havalı 8 saç modeli:

Beyoncé (@beyonce) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Kisses in the sunshine ? X Thank u @lukehersheson #newhair @wendyrowe #VBxEsteeLauder X VB

Victoria Beckham (@victoriabeckham) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

@longchamp Hi Singgggggggapore where people come to sing

Alexa (@chungalexa) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

FESTİVAL RUHU İÇİN YENİ VE HAVALI 5 SAÇ MODELİ (1)

@alisaueno

Simli saç dipleri

Instagram fenomenlerinden dünyaca ünlü tasarımcıların podyumuna kadar (Marc Jacobs bunu ilk uygulayan isimdi) tüm saçları ele geçiren trend; simli saç dipleri bu yaz etkisini daha da arttıracak. Kolay çıkabilmeleri ve kalıcı bir uygulama yapmadan çarpıcı görünmeleriyle, bir müzik festivali için en havalı seçim gibi görünüyor. Ne kadar havalı durduğunu anlamak için yukarıdaki resimde yer alan pop yıldızı Miliyah Kato’nun saçlarına bakmak yeterli.

FESTİVAL RUHU İÇİN YENİ VE HAVALI 5 SAÇ MODELİ (1)

Flash saç dövmeleri

Flash tattoo trendi halen tüketilmiş değil. Özellikle Kylie Jenner‘ın bu dövmeleri saçına uygulamasından sonra kolay kolay tükenecek gibi görünmüyor. Düzleştirdiğiniz saçınıza uygulayın, sonrasında bir kez daha ısı uygulayın. İşte hazırsınız.

FESTİVAL RUHU İÇİN YENİ VE HAVALI 5 SAÇ MODELİ (2)

Tost saçlar

Tabii ki söz konusu özel bir etkinlik olmadıkça bu tost saçları uygulamanızı önermiyoruz. Ama söz konusu eğlenceli bir festival olduğunda Gucci’nin podyumu veya Gigi Hadid’in saçlarından ilham almaktan çekinmeyin.

FESTİVAL RUHU İÇİN YENİ VE HAVALI 5 SAÇ MODELİ (3)

@bavo_micco

Saç gobleni

Oldukça cesaret ve renkli bir ruh isteyen saç modeli olduğu kesin. Ancak denedikten sonra vazgeçmesi de biraz zor olabilir. Eğer örgüler ve goblen tarzı işlerde yetenekliyseniz kendi başınıza renkli iplerle uygulayabileceğiniz bu model yazın favorisi olmaya aday.

FESTİVAL RUHU İÇİN YENİ VE HAVALI 5 SAÇ MODELİ (4)

@ashley.alanis

Heavy metal aksesuarlar

Ne tarz bir saç örgüsü yaptığınızın hiç önemi yok. Şu sıralar her yerde bu saç örgüleri için üretilen metal (genellikle halka biçiminde) aksesuarları bulmak mümkün. Üstelik o günkü görünümünüze göre altın ya da gümüş tonlarında olanları tercih edebilirsiniz.

 

Total
8
Shares

Bir cevap yazın