TUMI severlerin nasıl yaşadıklarını, nasıl seyahat ettiklerini daima takip ederek bu bilgileri ürün ve marka vizyonuna katan marka, endişe, hayal kırıklığı ve dikkat dağınıklığı gibi negatif durumları yaratmaktan uzak durarak, özgürlük sağlamayı amaçlıyor. Her detaya dikkat eden TUMI, sık seyahat eden babalarınız için de birçok ürün ve hediye alternatifi sunuyor.

TUMI valiz seçeneklerinin dışında laptop çantaları, sırt ve evrak çantaları ve daha birçok seyahat aksesuarı da sunuyor. En uygun hediyeyi seçtikten sonra TUMI’nin sunduğu kişiselleştirme özelliği ile babanızı daha da özel hissettirebileceksiniz. Kendisini daha da ayrıcalıklı hissettirecek olan kişiselleştirme özelliği sayesinde babanızın baş harflerini seçtiğiniz ürüne işletebilirsiniz.

Ayrıcalıklı, özgün ve özgür, konforlu olduğu kadar stil sahibi duruşuyla, moda dünyasının en karakteristik yaklaşımını sergileyen TUMI, günümüze ve geleceğe ayna tutan tasarımlarıyla babanızın şehir koşuşturmasından, seyahatlerine kadar hayatının her anında fonksiyonel konfor sunuyor.

Total
0
Shares