Sait Halim Paşa Yalısı’nda açık havada film izlemenin tadını çıkarın. 

Lüks mutfak aletleri sektörünün en önemli markası Gaggenau, Ağustos ve Eylül ayları boyunca, Sait Halim Paşa Yalısı’nda vizyon filmlerini izleyicilerle buluşturan çok özel bir etkinliğe sponsor oluyor. Katılımcılara yalının görkemli mimarisi ve büyüleyici manzarası eşliğinde unutulmayacak bir akşam vadeden “Gaggenau ile Boğaz’da Sinema Keyfi” etkinliği, yaz sıcaklarında Boğaz havası almanın farklı bir yolunu arayan İstanbullular’ın yüzünü güldürecek.

Sait Halim Paşa Yalısı’nın ödüllü şefi tarafından hazırlanan zengin açık büfe ikramlarla ve müzik eşliğinde saat 19.30’da başlayacak, 21.30’da ise açık havada film seyri ile devam edecek olan etkinliğin fiyatı 150 TL.

Ağustos 2015 Etkinlik Takvimi

13 Ağustos Perşembe – The Age of Adaline

19 Ağustos Çarşamba – The Imitation Game

23 Ağustos Pazar – Kingsman: the Secret Service

26 Ağustos Çarşamba – Entourage

2

Üstün kaliteli ev aletleri üreticisi Gaggenau, “Made in Germany” teknolojisi ve tasarımı ile inovasyonda bir lider. Defalarca uluslararası ödüller alan ürünleri ile özel mutfak alanında sürekli yeni devrimler yaratan şirket, 330 yılı aşkın geçmişiyle öne çıkıyor. Şirketin başarısı, teknolojik açıdan ilerleme ve işlevsellikle kombine edilen net bir tasarım dili temeline dayanıyor. 1995 yılından bu yana BSH Hausgeräte GmbH Münih’in bir iştiraki olarak faaliyet gösteren Gaggenau, bugün, 50’yi aşkın ülkenin metropollerinde, amiral gemisi galerileriyle temsil ediliyor. Şirket, 2014 yılında yaklaşık 200 milyon Avro ciro elde etti.

 

Total
0
Shares

Bir cevap yazın