Renkli ve farklı tarzıyla GAP okula dönüş koleksiyonu bu yıl daha neşeli!

29 Ağustos – 8 Eylül tarihleri arasında Gap Mağazaları’nda ve gap.com.tr’de geçerli tüm çocuk sezon ürünlerinde 2. Ürüne %40 daha az öde fırsatı ile okul alışverişiniz artık daha rahat.

İkonik giyim markası Gap’in stil sahibi çocuklara özel hazırlanadığı yeni okula dönüş koleksiyonu, çocukların içlerindeki neşeyi yaşamalarını sağlarken, birbirinden eğlenceli parçalara sahip Disney ve Star Wars lisanslı ürünleriyle zenginleşiyor.

Gap’in  vazgeçilmez kapüşonlu logolu üstleri ve günlük giyimin kurtarıcısı renkli ve desenli tişörtler yeni koleksiyonda ön plana çıkıyor. Kırmızı, yeşil ve lacivertin göz alıcı kombinlere dönüştüğü okula dönüş koleksiyonunda sıcacık montlar, rahat kesimli ve eğlenceli detaylarıyla denim pantolonlar, rengarenk elbise ve pantolonlar yer alıyor. Alt-üst giyim gruplarının yanı sıra çorap ve çanta gibi aksesuarlarla da zenginleştirildiği yepyeni Gap çocuk ürünleri, bu yıl okula dönüş için birbirinden cool alternatifler sunuyor.

Okula dönüşün neşesini tarzlarına da yansıtacak koleksiyonuyla Gap, tüm çocukları anne ve babalarıyla yapacakları okul alışverişini 8 Eylül’e kadar geçerli geçerli tüm çocuk sezon ürünlerinde 2. Ürüne %40 daha az ödefırsatı keşfetmek için Gap  mağazalarına ve gapturkiye.com.tr ‘ye davetlisiniz. Gelin, Gap’te buluşalım!

Total
0
Shares