GapKids ve Ellen Degeneres, GapKids x ED kampanyası ve koleksiyonuyla kız çocuklarının potansiyellerine dikkat çeken bir farkındalık yaratıyor.

   GG_K15FA2C_ED-Selfie010

Dünya çapında 25’in üstünde ülkede satışa çıkan koleksiyon için Gap, bireyselliği ve özgürlüğü benimsediği ve aynı değerleri paylaştığına inandığı Ellen DeGeneres ile yollarını birleştirdi.

GG_K15FA2C_ED-GirlPower406

GapKids, Amerikalı oyuncu ve komedyen Ellen DeGeneres ve onun yaşam stili markası ED ile bir işbirliğine imza atarak GapKids x ED’yi sundu. Mağazalarda yerini almaya başlayan birbirinden eğlenceli tasarım ürünlerle birlikte GapKids x ED özellikle kız çocuklarını her zaman kendileri gibi olmaları ve yaptıkları şeylerden gurur duymaları konusunda destekleyen “Girl Empowerment” projesine de imza atıyor.

GG_K15FA2C_ED-GirlPower202

Amerika’da başlayan GapKids x ED kampanyası kapsamında kaykay, davul, robot ve girişimcilik gibi farklı dallarda başarılı 6 kız çocuğu seçildi.  Gap x ED, yaşları 7-12 arasında değişen bu 6 kız çocuğunu başarılı oldukları alanlarda destekleyerek yaşıtlarına ilham vermeleri ve örnek olmaları konusunda destekliyor.

GapKids x ED çok yakında Türkiye’de de “Güç Sizde Kızlar” demeye hazırlanıyor.

Total
0
Shares

Bir cevap yazın