Birbirinden özgün, dinamik ve yenilikçi deri ceket ve ipek elbise tasarımlarıyla Marais Studio aslında köklü bir geçmişin ürünü. Uzun zaman boyunca birçok sanat çalışmasına ve etkinliğine imza atan modern bir tasarımcının ellerinden çıkan marka!
70’li ve 80’li yıllarda Popun Kralı Michael Jackson ve dünyaca ünlü Prenses Diana için çok özel deri ceketler tasarlayan bir aile geleneğinden güç alan , egzotik ve aykırı çizgilerle modern bir görünümebürünen Marais Studio ürünleri, adını aldığı Paris’in Le Marais sokakları gibi renkli, hızlı, canlı ve dinamik!
“Bugün devraldığım aile mirasını sanat ve tasarım eğitimlerim ile birleştirerek, kendi yolumu yepyeni bir markayla çizebilecek olmanın heyecanını taşıyorum. “ “Yeni jenerasyona yeni marka!” diyerek yola çıkan Marais Studio’nun tek amacı özgün çizgilerini özel insanlarla buluşturmak

Sonsuz bir ilham kaynağı: Hindistan…

Marais Studio’nun tasarımcısı Selin Yegin, Hindistan’ın kültürüne ve değişik yaşam tarzına olan hayranlığı ile beraber, deneyimlerini yarattığı egzotik kumaşlarla kollekisyonuna yansıtıyor. Özel olarak tasarlanmış hint kumaşlarını, çarpıcı elbise ve bluzlara çeviriyor. Doğunun bu gizemli ülkesinde gördüklerini modellerine yansıtan tasarımcı kreasyonlarını deri ceketleri ile kombine ediyor.
“Bu ülkenin insanları için hayatın anlamı bile çok farklı. Hintli’ler, kendilerini inandıkları şeylere adıyorlar. Bu da benim için sonsuz bir ilham kaynağı yaratıyor.“

Egzotik kumaşlarla ve deri ceketler Marais Studio’da buluşuyor…

“Kıyafetlere egzotik dokunuşlar ile hayat vererek sıradışı dizaynlarla tamamlıyoruz. Ürünlerimizde deri ve ipek malzemeye ağırlık vererek, boncuklar ve işlemeler ile detaylandırıyoruz. Her bir tasarıma kendine özgü küçük ipuçları koyarak kendi dilini yaratıyoruz. Böylece her vitrinde karşılaşılabilecek ve kişiye özgü olmayan ürünlerden ayrılarak bambaşka bir bakış yakalayabiliyoruz.”

Total
0
Shares