“Better For It” (Geçtim Kendimi) 2016, iki kardeş arasındaki ilginç diyaloğa dayalı hikayesiyle dikkat çeken, 8 bölümlük “Margot Lily’e Karşı” adlı seriyle başlıyor. Ünlü film yapımcısı Alfonso Gomez-Rejon, yönetmen Tricia Brock ve popüler yazar Jesse Andrews’i bir araya getiren Nike’ın yeni video serisinin yayınlanacağı nike.com/gectimkendimi platformu, kadınlara ihtiyaç duydukları ilham ve motivasyonu sağlamayı hedefliyor.

nike geçtim kendimi

Geçtiğimiz yıl 33 farklı ülkeden yarım milyon kadın aralarında Meksiko City, Taipei, Nagoya ve San Francisco’nun da bulunduğu bir çok şehirde Nike’ın düzenlediği yarı maratonları tamamladı. Ayrıca bir çok kadın, İstanbul’un da aralarında bulunduğu Şangay’dan Stokholm’e, New York’dan Rio de Janerio’ya kadar uzanan farklı noktalarda Nike+ Training Club ve Nike+ Run Club’lara katıldı. Kendi zaferinin peşinden giden bu kadınlar topluluğu, ortak bir amaç etrafında birleşti: “Geçtim Kendimi” Nike, Margot Lily’e Karşı – Geçtim Kendimi serisinin prömiyerini yaparak nike.com/gectimkendimi üzerinden online bir platform oluşturdu. Nike Women Week (Nike Kadın Haftası) etkinlikleri, birçok kadını motive etmek için spor ve fitness’ı moda akımı olarak değil bir yaşam biçimi olarak benimsemelerini sağlıyor.
Ünlü film yapımcısı Alfonso Gomez-Rejon, yönetmen Tricia Brock ve yazar Jesse Andrews’ın işbirliğiyle hazırlanan sekiz bölümlük video serisi Better For It Prodüksiyonu Margot vs Lily’nin kısa bir gösterimiyle, “Geçtim Kendimi 2016” başlıyor.
Sporcular aradıkları ilham ve motivasyonu Nike.com’da başlatılan “Geçtim Kendimi” için hazırlanan online platformda bulabilecek. Bu online platform, antrenman konusunda tavsiyeler, en son Nike+ Training Club ve Nike+ Run Club egzersizlerine erişim, reklam serisinde görülen ürünlerin bilgisi ve üst düzey sporculardan tavsiyeler içermekte. 1 Şubat’tan itibaren Nike.com ziyaretçileri Margot vs Lily’nin video serisini takip edebilecekler. 21 Mart’a kadar her pazartesi günü yeni bir bölüm nike.com’a eklenecek.
Margot vs Lily’in tanıtım videosu: https://www.youtube.com/watch?v=A2i365pUONE

Total
0
Shares

Bir cevap yazın