Özel bir gün için özel tatlar…
%100 el yapımı çikolatalar Gezi İstanbul’da

GEZİ İSTANBUL'DAN ÖZEL BİR GÜN İÇİN ÖZEL TATLAR

 

Ramazan Bayramı’nda misafirlerinize el yapımı çikolatanın eşsiz lezzetini sunun.
1987 yılında İstanbul’lulara hizmet vermeye başlayan,Gezi İstanbul,açıldığı günden bu güne kadar geçen uzun süreçte Avusturya tarzı eşsiz pastaları, Fransız ve Türk geleneksel hamur işlerinin en lezzetli örnekleri ile, Belçika’dan özel olarak ithal edilen en iyi origin kuvertürleri ile üretilmiş %100 katkısız el imalatı çikolataları ile alanında bir ekoldür, Gezi İstanbul’un çikolataları çok özel reçeteleri ile 36 çeşitten oluşmaktadır.

GEZİ İSTANBUL'DAN ÖZEL BİR GÜN İÇİN ÖZEL TATLAR

El yapımı Özel Truffle çeşitleri, Pralıne çeşitleri, Lıqueur kalıp çikolatalar, Caramel ve Tablet çikolatalar olmak üzere dört gruba ayrılan Gezi İstanbul çikolataları,kakao kütlesi oranının %70 ile %84 arasında değiştiği yüksek kakao oranı ile de aynı zamanda diet çikolata sınıfındadır. Gezi İstanbul çikolataları; eşsiz lezzetleri,kalitesi,şıklığı, ve sunumu ile çok farklı ve ayrıcalıklıdır.
Patisserie, Chocolaterie, Coffe Shop, Brasserie, Restaurant & Bar, Catering bölümlerinden oluşan Gezi İstanbul’da sunulan tüm ürünlerinde %100 doğal, %100 katkısız, %100 taze, %100 el yapımı felsefesi benimseniyor.

GEZİ İSTANBUL'DAN ÖZEL BİR GÜN İÇİN ÖZEL TATLAR

Total
1
Shares

Bir cevap yazın