Gigi Hadid, Eylül ayında erkek arkadaşı Zayn Malik ile ilk bebeklerini kucaklarına almaya hazırlanıyor.

View this post on Instagram

growin an angel 🙂

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

26 Temmuz'da hamileliğini ölümsüzleştirmek için objektif karşısına geçen Gigi Hadid; bu kareleri Instagram hesabında paylaştı.

View this post on Instagram

7.26.20 🕊

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

Luigi and Lango'nun objektifinin karşısına geçen Gigi Hadid; bu kareleri "büyüyen melek" notuyla paylaştı.

Peki Gigi Hadid hamileliğinin son günlerini nasıl geçiriyor?

E!'nin kapsamlı haberine göre; çift şu anda Gigi'nin doğum yapmayı planladığı New York'ta zaman geçiriyor.

Gigi Hadid, Zayn Malik ile birlikte yaşadıkları 5.8 milyon dolarlık apartmanın fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşıp; bunun tutku duyduğu projesi olduğunu ve dekorasyonunu kendisinin yaptığından bahsetmişti.

E!'ye konuşan bir kaynak; annesi Yolanda ve kız kardeşi Bella'nın da onlarla birlikte olduğunu söyledi. (Bella'nın Soho'da 6.1 milyon dolarlık kendi apartman dairesi var.)

Aynı kaynak; hamileliğin Gigi ve Zayn için çok iyi geçtiğini de söyledi. Bir dargın bir barışık ilişkilerine devam eden çift, geçen yılın sonunda tekrar bir araya gelmişti. "Zayn ve Gigi gerçekten heyecanlı ve birlikte bu deneyimi yaşamak için sabırsızlanıyorlar. İkisi de ebeveynlik kitapları okuyor, Kreş planlaması ve alışveriş listesi yaparken eğleniyorlar. Her şey her zamankiden sorunsuz gidiyor ve ikili, birbirine bir çift olarak artık daha da yakın."

View this post on Instagram

baby daddy ☺️

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

Annesi Yolanda ayından beri yanında olan Gigi, yakın kaynaklara göre bundan çok mutlu ve annesinden ebeveynlik hakkında çok şey öğreniyor. Hamileliğinin büyük kısmını Pennsylvania'daki çiftliğinde karantinada geçiren Gigi'nin bu hayat tarzını çok sevdiği de gelen dedikodular arasında. "Açık alanda, açık havada vakit geçirmekten hoşlanıyorlar. Bu güzel tempo değişikliği Gigi'yi büyüledi ve eski kaotik yaşam tarzına geri dönmek istemiyor."