Düz, ince ya da hacimsiz saçları unutun! Bundan böyle dağınık, dışa doğru iri dalgalar şeklinde taranmış, gösterişli saç modellerine yöneliyoruz. Modern Farrah Fawcett’i canlandırmaya hazır mısınız?

01

İRİ DALGALAR

Çubuk gibi dümdüz taranmış, minimal saç modellerinden çok sıkılmıştık. Bunu fark eden tasarımcılar da tıpkı giysiler gibi saçlarda da hacmi büyüttüler. L’Wren Scott defilesinde yürüyen incecik modellerin pamuk helvayı andıran kabarık saçları muhteşem bir tezat oluşturuyordu. Saç Tasarımcısı Jamie Stevens da; “İri, dinamik dalgalar çabasız şıklığın en seksi tamamlayıcılarından. Ancak parlaklık da çok önemli, bu genel görünüme lüks bir çalım katıyor” diyerek önemsememiz gereken bir noktaya işaret ediyor.
HACİM ÇALIŞMASI:</strong> Öncelikle saç uçlarınıza Redken Powder Refresh Saç Pudrası’nı uygulayın. Ardından maşa ya da büyük bigudilerle iri dalgalar yaratın. Elde ettiğiniz dalgaları formunu bozmadan açmak için kaliteli bir fırça ile hafifçe tarayın. Bir sonraki aşamada başınızı öne eğerek saçlarınızı elinizle dağıtın. Sabitlemek için de L’Oréal Paris Elnett Satin Hairspray’i kullanın.

Total
0
Shares

Bir cevap yazın