güneş dostunuz olsun-

Eau Thermale Avène, Marie Claire ailesiyle düzenlediği yarışmayla, çocukları bilinçlendirirken, onları yetenekleriyle ödüller kazanmaya davet ediyor!

Güneşin zararlı etkilerine uzun süre maruz kalmanın, cilt kanseriyle doğrudan bir bağlantı olduğunu artık hepimiz biliyoruz. Güneşten korunma konusunda doğru alışkanlıklara sahip olmak, hem yetişkinler hem de çocuklar için çok önemli.

Biz, cilt sağlığımızı korumanın en önemli adımlarından biri olarak Eau Thermale Avène ürünlerini görüyoruz. Uzun yıllardır güneşten korunma konusunda en büyük destekçimiz olan markayla, çocuklara da bu alışkanlığı kazandırması konusunda ortak bir işbirliğine imza atıyoruz.

 

Çocuğunuza güneşten korunma alışkanlığı aşılamak için zevkli ve öğretici yarışmamıza katılmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle güneşle dost olurken, eğlenceli ödüller kazanma şansı da yakalayacaklar!

güneş dostunuz olsun_ Peki, ne yapmanız gerekiyor? Çocuğunuza güneşten korunmanın önemini anlattıktan sonra, ondan ‘güneş dostunuz olsun’ temalı bir resim yapmasını isteyin. Bu resmi bizimle paylaşın ve iPad kazanma şansı yakalayın! Çocuğunuzun resmini kargo ile aşağıdaki adrese gönderebilir veya marieclaire.com.tr internet sitemizin ana sayfasındaki ilgili linke tıklayarak, bizimle paylaşabilirsiniz. Katılım süresi sonunda Marie Claire editörleri tarafından bir ön eleme yapılacak ve seçilen 20 resmin sahibinden, bu resimlerin asıllarını bize göndermelerini isteyeceğiz.

 

Yarışma teması: Güneşten korunma

Ödüller: Birinciye iPad, ikinciye iPad Mini, üçüncü ve dördüncüye iPod.

Adresimiz:

GROUP MEDYA

Halaskargazi Cad. Sait Kuran İş Merkezi, No:145 K:4 Osmanbey/Şişli İSTANBUL

 

Lütfen telefon numaranızı da eklemeyi unutmayınız!

 

Resminizi yüklemek için:

[ngg_uploader]

Total
127
Shares

Bir cevap yazın