GÜNEŞİN KIZLARI DİZİSİNİN UNUTULMAYACAK 5 SAHNESİ

Final bölümünün ekrana geleceği haberiyle hayranlarını yasa boğan Güneşin Kızları dizisi, kısa sürede sosyal medyadaki hayranlarının düzenlediği kampanyalarla ne kadar sadık bir hayran kitlesine sahip olduğunu kanıtladı. Hayranların bu tepkisi şimdilik işe yaramamış gibi görünse de, ekrana geldiği ilk günden bu yana çok konuşulan sahneleriyle bittikten sonra bile asla unutulmayacak gibi görünüyor. İşte Güneşin Kızları dizisinin unutulmayacak 5 sahnesi:

Vazgeç Gönül

Dizinin yayınlandığı ilk günden bu yana kendisine kemik bir hayran kitlesi yaratan Tolga Sarıtaş; yakışıklılığı ve oyunculuğu kadar müzik performansıyla da çok konuşuluyor. Dizidedeki “Vazgeç Gönül” performansı ise unutulmayanlar arasındaki yerini aldı bile.

Binerim ama arkadan sarılmam!
Nazlı, annesinin Haluk ile evlenmesine karşıdır. Bu evliliğin önüne geçmek için İstanbul’a gider. Parasının bitmesiyle, otostop çekmeye karar verir. Motosikletiyle yoldan geçen Savaş durur ve onu gitmek istediği yere götürür. Savaş’ın yardımı bununla kalmaz. Kimsenin beklemediği bir anda, Savaş yine karşısına çıkar.

Bu balkondan düşüş sahnesi Güneşin Kızları denildiğinde akla ilk gelenlerden!

Gizli saklı aşk!
Nazlı ve Savaş ailelerinin tepkisinden çekindikleri için ilişkilerini herkesten saklamaya karar verirler. Fikir olarak mantıklı olsa da, uygulamaya geçtiklerinde gizli ilişkileri sıkıntı yaratır.

Savaş ve Nazlı’nın bu aşkı, ikisinin arasındaki dinamiğin etkisiyle hayranlar arasında kolayca benimsendi.

Ali, duygularından kaçamıyor!
Ali ve Selin, gün geçtikçe birbirlerine yakınlaşırlar. Selin, Ali’nin kötü gününde onu yalnız bırakmaz. Ali, Selin’den kaçmaya çalışır; fakat duygularından kaçmak sandığı kadar kolay olmayacaktır.

Ali ve Selin’in flört anları, dizinin fanları için unutulmayan ve defalarca izlenenler arasında.

Nazlı hesap sorma peşinde!

Agresifliği ile öne çıkan Nazlı karakterinin hesap sorduğu bu sahne, özellikle salata anıyla Youtube’daki 2 milyonu aşkın izlenme sayısını sonuna dek hakediyor!

Total
3
Shares

Bir cevap yazın