Geçtiğimiz aylarda House M.D. dizisinin Türkiye’de yeni bir uyarlamasının yapılacağı haberi gündeme gelmişti. Dizi ile ilgili ortaya atılan yeni gelişme ise pek çok kişiyi heyecanlandırdı.

8 sezon süren dizinin orijinalinde başrolde yer alan isim Hugh Laurie idi.
Türk uyarlamasında ilk etapta Gregory House karakterine hayat verecek oyuncu için Ozan Güven’in ismi geçiyordu. Ancak bugün yapılan bir habere göre dizinin başrolü Halit Ergenç olacak.

Ergenç en son Vatanım Sensin dizisi ile izleyenleri ekran başına kitlemişti. Bu yeni yapımda da nasıl bir performans sergileyeceği ve diğer oyuncuların kimler olacağı merak konusu.

Yabancı Dizi ve Filmlerden Uyarlanan Yapımlar ve Türk Başrol Oyuncuları

En son gelen bu gelişmenin şerefine son dönemlerde yabancı dizi ve filmlerden uyarlanan yapımları ve Türk başrol oyuncularını hatırlamaya ne dersiniz?

This Is Us | Bir Aile Hikayesi

Yayın hayatına sezon ortasında başlayan Bir Aile Hikayesi, kısa sürede kendi hayran kitlesini oluşturmayı başardı. Başrollerini Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu, Olgun Toker ve Elçin Afacan’ın paylaştığı dizi “Bir Aile Hikayesi”, Amerika’nın çok sevilen drama serisi ‘’This Is Us’’ın uyarlaması.

Shameless | Bizim Hikaye

Yabancı dizi uyarlamaları; Bizim Hikaye

2017 yılında yayın hayatına başlayan Bizim Hikaye, Shameless dizinin uyarlaması olarak yayınlanmakta. Dizinin başrol oyuncu kadrosunda Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan yer almakta.

Big Little Lies | Ufak Tefek Cinayetler

Yabancı dizi uyarlamaları; Ufak Tefek Cinayetler

2017 yılında Star TV’de yayınlanmaya başlayan dizi, ilk bölümünden itibaren çok konuşulmayı başarmıştı. İkinci sezonu 9 Haziran’da başlayacak olan Big Little Lies uyarlaması olan dizinin oyuncu kadrosunda ise; Gökçe Bahadır, Mert Fırat, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen, Yıldıray Şahinler, Bade İşçil yer alıyordu.

The O.C. | Medcezir

Yabancı dizi uyarlamaları; Medcezir

Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy’un başrollerinde yer aldığı dizi unutulmaz Türk dizileri arasına çoktan girmeyi başardı bile.

Grey’s Anatomy | Doktorlar

Yabancı dizi uyarlamaları; Doktorlar

Fenomenleşen dizilerden olan Doktorlar, Grey’s Anatomy uyarlaması bir yapım.

Total
0
Shares