56fa870018c7734a8cfee108

Daha önceki başarılarının üzerine bir de geçtiğimiz yıllarda canlandırdığı Güneşi Beklerken dizisindeki Zeynep karakteri eklenince kısa sürede kendisine ait hayran kitlesini yaratan Hande Doğandemir; aradaki sürede başarılı sinema filmlerine imza atsa da hayranları merakla bir sonraki televizyon projesini beklemekteydi. Sonunda istenen gerçekleşti: Hande Doğandemir yakında ekrana gelmeye hazırlanan Hayatımın Aşkı dizisiyle ekranlara dönecek.
Hande Doğandemir’in başrollerini Serkan Çayoğlu ile paylaşacağı “Hayatımın Aşkı” dizisi, evlenmeye baş koymuş ve bunun içinde gözüne çalıştığı reklam şirketinin patronu Emir’i kestirmiş olan Gökçe’nin komik hikayesini ekrana taşıyacak.
Dizinin diğer öne çıkan oyuncuları Zeynep Eronat, Zafer Algöz, Yonca Evcimik, Sadi Celil Cengiz ve Berk Hakman.
Projenin sürprizlerinden biri de Ketche. Bugüne kadar ses getirmiş pek çok romantik komedi filmi ve reklama imza atmış olan usta yönetmen, ilk defa bir dizi için yönetmen koltuğuna oturuyor.

IMG_3453H

Daha önce Şubat ve Leyla ile Mecnun dizilerindeki performansıyla dikkatleri üzerine çeken, sonrasında ise 2013-2014 yılları arasında Kerem Bürsin ile yer aldığı Güneşi Beklerken dizisindeki doğallığı, yeteneği ve güzelliğiyle milyonların sevgilisi olan Hande Doğandemir, kariyerine Bana Masal Anlatma ve başrollerini Şükrü Özyıldız ve Mithat Can Özer ile paylaştığı Her Şey Aşktan gibi sinema filmlerini de ekledi.

Peki şimdiye dek pek çok farklı karakteri canlandıran Hande Doğandemir’in şimdiye kadar canlandırdığı karakterlerden hangisi favoriniz? Anketimizi oylayın, favorinizi seçin!

Total
1
Shares

Bir cevap yazın