HANDE ERÇEL'İN YENİ PARTNERİ BURAK DENİZ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER (1)

Beklenen oldu: Güneşin Kızları dizisinin ardından Hande Erçel yeni bir diziyle ekrana dönüyor! Aşk Laftan Anlamaz adlı diziyle tekrar hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanan Erçel’in partneri ise en az dizi kadar merak konusu. Burak Deniz‘den bahsediyoruz!

İşte Hande Erçel’in yeni partneri Burak Deniz hakkında bilmeniz gerekenler:

Burak Deniz, 17 Şubat 1991 doğumlu bir Kova burcu erkeği.

İlk olarak Kaçak ve Medcezir gibi popüler dizilerde dikkat çekmeyi başardı.

? #tb

Burak Deniz (@_burakdeniz) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Kendisini önceki dizisi olan Kaçak’taki karakteriyle karşılaştırdığında aynı şekilde çabuk sinirlendiğini ancak bunun getirdiği tez canlılıkla kararlar veremediğini belirtiyor.

Mr. Robot seçmelerinde ben.

Burak Deniz (@_burakdeniz) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Ekranda kendisini izlerken sürekli olarak “burayı daha iyi yapabilirdim” şeklinde düşündüğünde, her zaman daha iyisini yapmak için çalıştığını söylüyor.

Bu filmin en heyecanlı yeri?

Burak Deniz (@_burakdeniz) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Oyunculuğu büyülü bulduğunu ve hiçbir mesleğe benzemediğini söyleyen Deniz, kötü karakterleri oynamayı sevdiğini çünkü önünü açık bulduğunu ekliyor.

HANDE ERÇEL'İN YENİ PARTNERİ BURAK DENİZ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER (2)

Büşra Develi olan uzun süredir devam eden ilişkisi hayranları arasında fenomen durumunda. Birlikte payalştıkları fotoğraflar dakikalar içerisinde “like” yağmuruna tutuluyor.

Genç ve başarılı oyuncuyu ise Haziran ayında başlayacak olan Aşk Laftan Anlamaz adlı dizide; geçtiğimiz sezonda Güneşin Kızları dizisiyle sükse yapan Hande Erçel’in partneri olarak izleyeceğiz.

Total
4
Shares

Bir cevap yazın