Burçlara göre eğlence şekilleri...
koc

Koç burcu: Partinin havasını bir anda değiştiriyorsunuz

Katıldığınız partide kapıdan göründüğünüz anda, çevrenizdekilerin derin bir 'oh' çekmesine neden oluyor, partinin havasını değiştiriyorsunuz. Enerjinizle bulunduğunuz ortam aydınlanıyor. Dantelli mini eteğiniz, kışkırtıcı ipek bluzunuz ve topuklu ayakkabılarınızla erkeklerin yüreğini hoplatırken, hemcinslerinizi kıskandırıyorsunuz. Kendinizden eminsiniz. En yakışıklı delikanlı hemen size yaklaşıyor. Baharat kokulu parfümünüz bir anda onun başını döndürüyor. Bir Aslan, Yay ve Kova duygusal anlamda sizden etkilenirken, İkizler'le hararetli bir tartışma ve konuşma alanı yaratabilirsiniz. Yeni bir dostluğun filizlerini atabilir, gecenin kârlı bayanı siz olabilirsiniz.

bogaBoğa burcu: Çevrenizdeki herkes size yaklaşmaya çalışıyor

Parti havanızdaysanız, gecenin mükemmel ev sahibi olabilirsiniz. Yüzünüzde kendinden emin bir gülümseme ve sade bir çekicilik. Çiçekli uzun ipek elbise sizi olduğunuzdan daha romantik gösterebilir. İnsanlar size yaklaşmak için fırsat kollar. Onları tüm anlayışınızla dinlerken, gülümseyen çehreniz hep tazedir. Gecenin ilerleyen saatlerinde bile, siz hâlâ güzelsinizdir. Çiçek kokulu parfümünüzle ılımlı bir hava estirir, bir Yengeç'le güzel bir sofra muhabbeti yapabilir, Başak ve Oğlak'la finans konularını tartışabilir, Bir Akrep'in cinsel dürtülerini ayağa kaldırabilirsiniz. Gece boyunca sizi takip eden Aslan'dan uzak durmalısınız. Sizi ormanına çekmek için cazibesini kullanacaktır.
ikizler

İkizler burcu: Bulunduğunuz ortamda yok sayılma şansınız yok

İlginç takılarınız ve farklı bakışlarınızla partinin yaramaz ve muzip çocuğu olmaya adaysınız. Bulunduğunuz ortamda sizi yok saymak gibi şansları yoktur. Çılgın kahkahalarınız ve cin gibi çocuksu bakışlarınızdan hiçbir şey kaçmaz. En sıcak tartışmaları siz başlatır, sonra da hiçbir şey yokmuş gibi arabuluculuk görevini üstlenirsiniz. Tepki almaktan korkmaz fakat hiç kimsenin size kızmasına da izin vermezsiniz. Dar blue jean ve kısa mini bluzunuz size öyle yakışmış ki, bir Terazi sizinle göz göze gelmek için bekliyor. Koç her an size sürpriz yapabilir. Yay'la ilginç bir dostluk geliştirebilir ya da bir Kova erkeğinin size yapacağı aşk teklifine hayır demeyebilirsiniz.
yengec
Yengeç burcu: Eğlenmek onun işi!

Eğlenmeyi ve misafir ağırlamayı çok seviyor, ancak herkesi memnun etmek adına çok fazla çaba sarf ediyorsunuz. Öylesine saf ve masum görünüyorsunuz ki.. Çevrenizdeki kişiler sizi hayretle süzüyor ve bir 'ay' kızıyla karşı karşıya olduklarına inanamıyorlar. Ayrıntılara önem veren ve aşkı size sunacak olan bir Akrep yavaşça size yaklaşacaktır. Balıkla sanatsal sohbetler yapabilir, Boğayla güven içinde konuşabilirsiniz. Başak'taki disiplin duygusu sizi mutlu ederken, atak bir Yay'dan ürkebilirsiniz.

aslanAslan burcu: Güçlü kişiliği ile gecenin ilgi odağı

Güçlü kişiliğiniz ve özgüveniniz sizi partilerin odak noktası haline getiriyor. Tüm partilerin en çarpıcı kişisi olmaktan kendiniz alıkoyamazsınız. Saçlarınız ve alımlı giysilerinizle bulunduğunuz ortamın kraliçesi olmaya adaysınız. Koç, kalbinizi fethetmeye hazırlanırken, sizi etkileyici gülümsemesi olan Terazi'ye kaptırabilir. Sizi güldüren bir Yay ile dost olabilir, İkizler'in seyahat anılarını dinleyebilirsiniz. Boğa'dan uzak durmalı, Kova'ya sığınmalısınız.

basakBaşak burcu: Görkemli geceler can sıkıcı!

Disiplinli ve sadeliği seven siz Başaklar için, görkemli toplantılar can sıkıcı ve iticidir. Tercihiniz samimi dostlukların olduğu ortamlardır. Giyim konusunda klasik ama şık olmayı seçersiniz. Sabun ve fresh kokulardan vazgeçmez, az makyaj yapasınız. Flört tarzı ilişkilerden uzak durursunuz. Boğa'nın ciddi konuşmalarını sever, Yengeç'le rahatlatıcı bir sohbet yapabilirsiniz. Oğlak'la gizli bir şekilde çekişmek hoşunuza gidebilir. Bir Akrep'e duygusal kapılarınızı aralayabilirsiniz.

teraziTerazi burcu: Bütün gece kaçamak flörtler devam eder

Tarz sahibi ve kendinize has kişiliğinizle, bulunduğunuz alanda herkesi büyüler mıknatıs gibi kendinize çekersiniz. Sanatçı ve artistik yapınızla bulunduğunuz ortamda flört havası estirirsiniz. Dişi ve kadınsı kıyafetiniz herkesin aklını başından alır. Herkes gecenin en şanslı erkeğinin kim olabileceği konusunda gizli tartışmaları başlatır hemen. Gecenin sonuna kadar, kaçamak flörtlerinize devam edersiniz ama büyük bir ihtimalle yüreğiniz bir Kova'ya yeşil ışık yakacaktır. Yay'la özgürce muhabbet eder, İkizler'le seyahat planları yaparsınız. Hatta bir sonraki toplantıya beraber gitme kararı alırsınız. Aslan'ın görkeminden etkilenir ve oyunuzu ona saklarsınız.

akrepAkrep burcu: Büyüleyici bakışlarınız herkesi etki altına alır

Zodyak'ın gerçek dişi olma sorumluluğunu asla unutmaz ve bulunduğunuz her ortamda, başkalarına da hatırlatırsınız. Katıldığınız partiyi hemen mıknatıs alanınıza alır, büyüleyici bakışlarınızı çevrenize hissettirirsiniz. Kadife bir ceket, ipek gömlek, inci kolye, vurgulayıcı bir makyaj, egzotik bir parfüm ve mağrur bir yüzün sizi umursamaz tavırları. Üstelik kışkırtıcı, küstahça ve itici. Ona yaklaşmak herkesin harcı olmayabilir fakat bir Boğa asla pes etmez. Başak ciddi tavırlarıyla size tuzak hazırlayabilir. Oğlak'la sıra dışı bir tartışma başlatabilirsiniz. Yengeç dostluk duygularını size sunarken, onu incitmek aklınızdan bile geçmez. Aslan'a ders vermek isteyebilirsiniz.

yayYay burcu: Şehirdeki büyük partiler sizin için düzenleniyor!

Eğlence düşkünü ve popüler kelebek olan siz Yaylar'ın enerjilerini sınırlamak mümkün değildir. Şehrin en büyük ve gösterişli partileri size göredir. Bütün gece dans edecek gücü nerden buluyorsunuz bilinmez ama, gerçek olanın sizinle yarışmanın imkansız olduğudur. Gösterişli fakat öğrenci kimliği taşırsınız. Yaşınız kaç olursa olsun içinizdeki coşku hiç bitmez. Bol aksesuar, takı ve kullanamayacağınız kadar parfüm çeşitleriyle yaramaz bir kız çocuğu gibisiniz. İşte siz ve sizi elde etmeye çalışan ve başaramayan bir parti dolusu insan. Koç'la yarışır, Aslan'la iddialaşır, İkizler'le dolaşır, Kova'yla anlaşırsınız. Gerçek sahibinizin kim olduğunu siz bile bilmiyorsunuz. Uzaklardaki bir Boğa'ya takılabilirsiniz.

oglak

Oğlak burcu: Mükemmel organizasyonların karakteri siz olmalısınız!

İyi organize edilmiş partilerden hoşlanıyorsunuz. Bulunduğunuz ortamda her şey mükemmel olmalı. En küçük aksilik bile sizi çileden çıkartabilir. En uygun kişileri bir araya getirme savaşı verirken, olayı abartır ve partiyi bir iş toplantısı haline getirebilirsiniz. Katılacağınız partide önce kalite ararsınız. Partide ciddi bir Boğa ile sohbet edebilir, Başak'la planlar yapar, Akrep'in gizemli bakışlarından etkilenebilirsiniz. Balıkla sakin konuşmalar yapar, Yengeç'le ortak paylaşımlar bulursunuz.

kovaKova burcu: Buzlar kraliçesi Kova, bir kenarda oturmayı tercih eder

Farklı giyiminiz elegan tavırlarınız ve renkli kişiliğinizle bir partide ilk anda dikkati çekmeniz için tüm özelliklere sahipsiniz. Ama bir köşede oturmayı tercih edersiniz. Akıllıca konuşmalardan hoşlandığınız için çevrenizdeki kişilerle alay etmekten kendinizi alamazsınız. İpek veya dantel bir bluz ve blazer ceketler parti kıyafetiniz olabilir. Saçlarınız olabildiğince uzundur. Gözünüzden bir şey kaçmaz. Yay ve İkizler'le dostluk kurabilir, bir Koç'a kapılabilir, Terazi'ye yenik düşebilirsiniz.

 

mahmure.com'dan sağlanmıştır.

Bir cevap yazın