Beyaz pırlantaların ve rengarenk değerli taşların ötesinde, doğanın en büyük armağanlarından biri açmış bir çiçektir.

Dünyanın doğal güzelliği; ünlü kariyerini onun ihtişamını yeniden tasarlamak ve yorumlamakla geçiren Bay Winston’u büyülemiştir. Bugün de doğa; büyüleyici buketleri, eskimeyen ve feminen mükemmel işçilikli mücevher koleksiyonlarına dönüştürmeye devam eden Winston tasarımcıları için ebedi bir ilham perisi olmaya devam etmektedir.

Hayat dolu ayçiçeklerinden, tomurcuklanmış zambaklara, zarif lalelere ve daha nicesine kadar, Harry Winston’un efsanevi tasarımları, baştan beri doğanın bu en sevilen varlıklarından ilham almıştır.

Bu ilkbahar, Harry Winston, büyüleyici mavi ve pembe safir suitlerle Forget-Me-Not Koleksiyonuna renkli bir perspektif getiriyor.

Forget-Me-Not Koleksiyonu; kolye, kolye ucu, küpe, bileklik, yüzük ve tamamlayıcı bir charm’dan oluşan bir dizi zarif daytime mücevherle adını aldığın çiçeğin zarif siluetini kutlamakta ve birlikte bu güzel çiçeği ortaya çıkaran yuvarlak, damla ve markiz kesim pırlantalardan oluşan büyüleyici bir karma sunmaktadır. Bu çiçekli koleksiyonda, yıl boyu çok sevilen bir tasarıma taze bir bakış açısı kazandıran yedi tasarımdan her biri, her okazyona eşsiz bir sıcaklık ve ışıltı katmaktadır.

Total
0
Shares