Hayatınızda ‘gerçek olamayacak kadar güzel’ şeylerin olmasını sağlamak için, hayal gücünüzün arzuyla taşkınlık yapmasına izin vermelisiniz.

rihanna-2013-grammy-awards-neil-lane-jewelry

En son ne zaman bir rüya gördünüz? Dün gece uyurken gördüğünüzden (yoga sınıfındaki çekici çocuğun sizi matın üzerine yatırdığı şu rüyadan) söz etmiyoruz. Gün içerisinde, hayatınızda olmasını istediğiniz büyük bir şeyi düşünmenizden bahsediyoruz. Hatırlayamıyor musunuz? Yoksa böyle saçmalıklar için vaktiniz mi yok? Hiç mi? Bunu bugünden itibaren değiştirmeye başlamalısınız.
Zaten biliyor olmalısınız ama hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilmek için önce bir hayalinizin olması gerek. Hayatınızın bir noktasında, büyük bir olasılıkla sizin de tüm kalbinizle istediğiniz bir şey olmuştur (okul takımına girmek veya hoşlandığınız biriyle çıkmak gibi) ve gerçekleşmemiştir. Canınız yanmıştır. Günlerce (belki yıllarca) hayal kırıklığı hissetmiş, sonunda hayal kurmayı bırakmışsınızdır. Bunu bilinçli bir şekilde yapmış olmasanız da, gözünüzü korkutan hedeflerin peşinden gitmeye çekinmeye başlamış olabilirsiniz. Bu evrensel bir olgu ve hemen hemen herkesin başına geliyor. Çekincelerinizi bir kenara bırakın! Bu dört tavsiyeyle yeniden hayal kurmaya başlayabilirsiniz.

 

Derleyen: Selen Can

Total
2
Shares

Bir cevap yazın