kovaKova

Sevgili Kova, Haziran ayı, Merkür retrosunun bitmesiyle sizi daha rahatlatacak ve olumlu etkileri başlatacak güzelliklere sahip. Mayıs ayından nispeten daha kolay diyebiliriz ama yine de çok gaza basmamak lazım. Bu ayın hemen başında, 5 Haziran günü  İkizler burcunda gerçekleşen yeni ay, sizin için müthiş haberler getirebilir, en güzeli de aşk konusunda harika etkiler mevcut.! ( nazarlığınızı takın derim )

5 Haziran yeniayını takip eden bu günler, yalnız Kovaların hayatlarına taze bir aşk tohumu atabilir. Yaratıcı enerjiniz de çok yükselecek. Yazın, çizin, beste yapın, eserlerinizi uzmanlara gönderin. Çocuk bekleyenler harika ve sevgi dolu bir hamilelik haberi sizi mutlu edebilir. Yeni bir yaz kursuna başlayabilir, size keyif verecek keyifli hobiler edinebilirsiniz. Sanatsal faaliyetler, kültür turları, yaz kurslarına katılmak için de yeni ay ideal bir ivme katacak.

Çocuk sahibi olan Kovalar çocuklarıyla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilir, kırgınlıklar veya kuşak çatışmaları bu süreçte tamir edilebilir. Eğer ilk adımı siz atacaksınız, atın. 5-9 Haziran arasını takvime not edin, üstüne de kırmızı kalpler çizin. Özellikle bu günler, ışıltınızla parlayacağınız ve Eros’un oklarını yollayacağınız günler olacak. Sadece aşk değil çocuklarınızla olan ilişkilerinizin de daha sevecen ve uyumlu bir yol alacağı bir tarih. Ancak eğer sıkıldığınız bir ilişki var ise, pat diye onu terk etmeniz de mümkün.

18-25 Haziran arası iş arayan Kovalar için takım elbise ve döpiyeslerini ütülemeleri gereken bir sürece işaret ediyor. İş başvurusunda bulunmak, istediğiniz işe alınmak için çok güzel etkiler var. Yine bu günlerde sizin başarınızı arttıracak uygun ekip arkadaşını da bulabilirsiniz. Çalışma ortamınızda devam eden proje ve işlerinizde takdir ve belki prim alıyorsunuz. Terfi etme şansınız yükseliyor.

21 Haziran’da gerçekleşecek bu dolunay, mavi ay olarak da değerlendiriliyor. Öncelikle Yay, İkizler, Yay, Başak ve Balık burçları ve yükseleni bu burçlardan olan Kova burçları gökyüzünde o gün oluşacak kareden farklı şekillerde etkilenecek. Özgürlük ve görevleriniz çatışabilir, durumu kurtarmak ve risk alıp yükselmek arasında karar vermeniz gerekebilir. Temmuz ayından itibaren hayatınızda yeni bir dönem hem de yıllardır arzu ettiğiniz bir şey nihayet olabilir ancak bu güçlü kare yüzünden bu değişim sizin önce zorlayacak, test edecektir. Şimdiden kendinizi zorluklara ve bazı hayal kırıklıklarına hazırlayın.

21 Haziran dolunayı ile sosyal çevreniz hareketlenecek, davetlere katılacaksınız. Yeni tanıştığınız kişilerden proje bazlı teklifler almanız mümkündür. Yakın bir arkadaşınızla tartışma, gerginlik ve sıkıntı yaşayabilirsiniz. Daha da fenası küsebilir, birbirinizin hayatından temelli çıkabilirsiniz! Hedeflediğiniz teknolojik veya medya bazlı işlerde başarı sağlayacağınız sonuçlar elde edebilirsiniz. Maddi konularda bazı gecikmeler yaşanabilir. Bu ay yaşayacağınız özgürlük ihtiyacı, size sosyal çevrenizi de bol, bol sorgulatacaktır. Bazı insanların sizden zaman çaldıklarını, iyi niyetinizi sömürdüklerini görüp, içte içe çok kırılabilirsiniz. O yüzden bir belki de daha çok arkadaş hayatınızdan çıkabilir. Hatta bir arkadaş grubunuz var ise, onlarla yolları tamamen ayırabilirsiniz. Ancak dolunay bazen de güzel etkiler yapar. Belki de siz, size yeni rotanızda yoldaşlık yapacak yeni bir arkadaşa veya sosyal bir camiaya merhaba diyebilirsiniz. Ayın son haftası telefon ve Whatsapp trafiğiniz oldukça yoğun olacak sevgili Kova…

Total
14
Shares

Bir cevap yazın