balıkBalık

Sevgili Balık, Haziran ayı, Merkür retrosunun bitmesiyle sizi daha rahatlatacak ve olumlu etkileri başlatacak güzelliklere sahip. Mayıs ayından nispeten daha kolay diyebiliriz ama yine de çok gaza basmamak lazım. Bu ayın hemen başında, 5 Haziran günü  İkizler burcunda gerçekleşen yeni ay, sizin için müthiş haberler getirebilir, en güzeli de kariyer, şöhret ve başarıyla ilgili olumlu veya yenileyici etkiler mevcut.

5-13 Haziran arasındaki yeniay dönemi size ev ve ailenizle ilgili yeni gelişmeler getiriyor. Evinizi yenileyebilir, değiştirebilir ya da ev, emlak ya da arsa satın alabilirsiniz veya uzun zamandır satılmıyorsa nihayet satabilirsiniz. Emlakçınızdan güzel bir kiracı bulduğunuza dair bir haber gelebilir. Ailenizle olan ilişkileri geliştirmenin tam zamanıdır. Kariyerinizle ilgili planlar yaparak ileriye dönük nasıl bir hedef belirliyorum? Bu hedefe ulaşmak için neler yapmalıyım? sorularını kendinize sorabilirsiniz. Balık evinin mükemmel olmasını isteyen, domestik burçlardan değildir ama kitaplarını, biblolarını, balkonundaki çiçeklerini çok sever,  bir  bakmışsınız tüm evi pembeye boyamışsınız, olur mu olur! Belki yeni eşyalar alıyorsunuz, belki banyo dolapları yenileniyor. Belki de daha yeşil bahçeli bir semte taşınıyorsunuz. Eğer hayatınızda bir problem var ise, ve ben bunu tek başına çözemiyorum bezdim diyorsanız; aileniz ( anne-baba-kardeşler ) ile bir araya gelip, onlardan yardım istemek için güzel günler. Yeni ayı takip eden ilk beş gün, ister ev yaşamınız, ister aile ortamınız olsun, ne yaparsanız size doğru geri döner.

18-25 Haziran arası aşk kapınızı çalarak hayatınıza güzellikler getirebilir. Çocuk sahibi değilseniz sürpriz bir hamilelik haberi alabilir ya da çocuğunuz varsa güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yaratıcı enerjinizin çok yükseldiği etkiler var. Bu dönem yeni bir saç kesimi, yeni bir imaj, estetik operasyonlar için de gayet uygundur.

21 Haziran’da gerçekleşecek bu dolunay, mavi ay olarak da değerlendiriliyor. Öncelikle Yay, İkizler, Başak ve Balık burçları ve yükseleni bu burçlardan olan Balık burçları  gökyüzünde o gün oluşacak kareden farklı şekillerde etkilenecek. Özgürlük ve görevleriniz çatışabilir, durumu kurtarmak ve risk alıp yükselmek arasında karar vermeniz gerekebilir. Temmuz ayından itibaren hayatınızda yeni bir dönem hem de yıllardır arzu ettiğiniz bir şey nihayet olabilir ancak bu güçlü kare yüzünden bu değişim sizin önce zorlayacak, test edecektir. Yani, hayal ettiğim kadar basit değilmiş diyebilirsiniz.

21 Haziran dolunayı kariyer hedeflerinizi gerçekleştirme şansını yakalayacaksınız. Beklediğiniz bir terfi gerçekleşebilir ya da evlenebilirsiniz. Gözlerin üstünüzde olacağı bir süreç sizleri bekliyor. Eğer haritanız destekliyorsa bu etkileşim size şan, şöhret ve tanınma dahi getirebilir. Başarıyı mıknatıs misali çekeceğiniz enerjileri doğru değerlendirmenizi öneririm. Tek sorun aşırı azim yerine hırsa kapılarak otorite figürü olan kişilerle gerginlik ya da tartışma yaşamanızdır. Burada geçmişten ders çıkartarak geleceğin temellerini atmak önemlidir. Sabırlı olun, Balık burcu hep telaşından kaybeder. Biraz da patavatsız olursunuz, şu günlerde biraz dilinizi ısırın. İş yerinde bir adım öne çıkabilirsiniz. Ya da, karlı gitmeyen bir işi kapatabilir ve yeni bir yol için adım atabilirsiniz. Ancak bu dolunay sırasında en sert etki alan dört burçtan biri olacağınız için, ay sonunda işten ayrılma veya bir kazanç kaynağının kapanması gibi bir nahoş durumda olabilir.

Total
14
Shares

Bir cevap yazın