boğa

Boğa

Sevgili Boğa, Haziran ayı, Merkür retrosunun bitmesiyle sizi daha rahatlatacak ve olumlu etkileri başlatacak güzelliklere sahip. Mayıs ayından nispeten daha kolay diyebiliriz ama yine de beklentileri çok abartmamak lazım. Bu ayın hemen başında, 5 Haziran günü  İkizler burcunda gerçekleşen yeni ay, sizin için müthiş haberler getirebilir, en güzeli de parayla ilgili olumlu veya yepyeni enerjiler mevcut.

5 Haziran Yeni Ay enerjisi size maddi kaynaklarınızı artıracağınız alternatif bir iş olanağı sunabileceği gibi çalışma azim ve disiplininizi arttıracaktır. Sahip olduğunuz bir malın değer kazanmasıyla kar elde edebileceğiniz gibi satışıyla haritanızdaki etkilere göre zengin olma potansiyelinizin oldukça yüksek olduğu etkiler var. İş arayan ya da iş değiştirmek isteyen Boğa’ların tutuculuktan vazgeçip, farklı iş dallarını da denemesi lazım. Yeni Ay, olumlu açıları ile size parasal konularda ikinci bir şans getiriyor. Bu tarihi ister yeni bir ödeme planı için kullanın, ister piyango bileti alın. Mayıs ayında size soğuk terler döktüren durumlar biraz yumuşuyor. Eğer işinizde veya özel hayatınızda ödeme güçlükleri çekiyorsanız, ailenizden yardım istemekten de hiç çekinmeyin. Eğer yine bir bankaya kredi başvurunuz olacaksa 5 Haziran’ı takip eden 14 gün gayet uygundur.

15-22 Haziran arası iş arayan Boğaların hayallerindeki işi elde etme şansları oldukça yükseliyor. Kıyafetlerinizi dikkatle hazırlayın ve iş görüşmesinde kendinizi rahat bir şekilde ifade edin. İş sizin olacaktır.

21 Haziran’da gerçekleşecek dolunay ise, mavi ay olarak da değerlendiriliyor. Öncelikle Yay, İkizler, Başak ve Balık burçları ve yükseleni bu burçlardan olan Boğalar gökyüzünde o gün oluşacak kareden farklı şekillerde etkilenecek. Özgürlük ve görevleriniz çatışabilir, durumu kurtarmak ve risk alıp yükselmek arasında karar vermeniz gerekebilir. Temmuz ayından itibaren hayatınızda yeni bir dönem hem de yıllardır arzu ettiğiniz bir şey nihayet olabilir ancak bu güçlü kare yüzünden bu değişim sizin önce zorlayacak, test edecektir. Yani, düşündüğüm kadar basit değilmiş diyebilirsiniz.

21 Haziran dolunayı biraz zorlayıcı olacak. Sizi başkalarının kaynaklarından gelecek para, nafaka, ödemeler ve borçlar noktasında sınayacaktır. Yakın çevrenizden bir kayıp ya da ölüm haberi canınızı sıkabilir. Eş ya da ortağınızın yaşayacağı mali bir kriz sebebiyle parasal kayıplar yaşanabilir. Ödeme ve borçlarınıza karşı temkinli yaklaşın. Kredi çekmemeniz ve borçlanmamanız noktasında gökyüzü ciddi uyarılarda bulunuyor. Sponsorluk ya da devlet kaynaklı bir burs beklentiniz varsa bu konularda gelişmeler yaşanabilir. Sorunlu bir ilişki bitebilir veya sevgiliniz size daha da büyük sorunlar yaratabilir, ay sonunda aşkta dikkatli olun.

Total
14
Shares

Bir cevap yazın