İkizler

İkizler

Sevgili İkizler, Haziran ayı, Merkür retrosunun bitmesiyle sizi daha rahatlatacak ve olumlu etkileri başlatacak güzelliklere sahip. Mayıs ayından nispeten daha kolay diyebiliriz ama yine de çok gaza basmamak lazım. Bu ayın hemen başında, 5 Haziran günü  İkizler burcunda gerçekleşen yeni ay, 14 derecede sizin tam tepenizde oluyor. Özellikle de burcun ortasında yani 2.dekanında doğanlar için bu yıla damga vuracak değişimleri ateşleyebilir. Yahut böyle bir itici güce, motivasyona ve şansa ihtiyacım var diyorsanız siz de 5-19 Haziran arasını joker günler olarak kullanabilirsiniz. Bu tatilden kariyere, aşktan sağlığa kadar her alanı kapsayan bir etkidir. Haziran sizin için en mükemmel aydır, her gününü güzel bir şekilde değerlendirin.

Dış dünyaya verdiğiniz imaj, hayatınızdaki en önemli öğeler, kimliğiniz yeni bir ivme kazanacak. Eğer üzerinde çalıştığınız bir projeniz, mesela yazdığınız bir kitap diyelim, çıkarmak için bu tarihten sonrası idealdir. Eğer dedikodulardan yıpranmış bir adınız var ise veya dargın olduğunuz kişiler, hukuksal sorunlar var ise dış dünyaya doğruları anlatmak için de bu tarihler çok uygundur.

16-21 Haziran arası iş girişimleri açısından çok uygun bir zaman dilimi olacaktır. Risk almak, atılımda bulunmak ve harekete geçmenin tam zamanıdır. İlerleyen süreçte bolluk, yükseliş veya yepyeni sektörlere geçişin kapılarını aralayacak başlangıçlar yapabilirsiniz.

21 Haziran’da gerçekleşecek bu dolunay, mavi ay olarak da değerlendiriliyor. Öncelikle Yay, İkizler, Başak ve Balık burçları ve yükseleni bu burçlardan olan kişiler  gökyüzünde o gün oluşacak kareden farklı şekillerde etkilenecek. Özgürlük ve görevleriniz çatışabilir, durumu kurtarmak ve risk alıp yükselmek arasında karar vermeniz gerekebilir. Temmuz ayından itibaren hayatınızda yeni bir dönem hem de yıllardır arzu ettiğiniz bir şey nihayet olabilir ancak bu güçlü kare yüzünden bu değişim sizin önce zorlayacak, test edecektir. Yani, hayal ettiğim kadar basit değilmiş diyebilirsiniz.

21 Haziran dolunayı enerjisi evlilik, ilişkiler, ortaklıklar alanında gerilim yaratacaktır. Eş ya da ortağınız sinirli, agresif ve gergin tavırlarıyla sizi üzebilir. Bu dönemler bitiş ya da başlangıç gibi keskin kararlar almak açısından doğru zamanlar değildir. Derin bir nefes alarak empati kurmaya çalışmak önemlidir. Ticari konularda ortağınızın yaratacağı krizli bir durum can sıkıcı olabilir. Evli İkizler burcu, mutsuz ve kararsız  bir dönemden geçebilir. 20 ve 25 Haziran tarihleri arasında, hiç çekilmez birine dönüşebilirsiniz. Bekar İkizler ise bu ay aşkı, en çok da hiç ummadıkları bir yerde, en yakınlarında, iş ortamı veya hep takıldığı bir cafede bulabilir.

 

Total
14
Shares

Bir cevap yazın