aslanAslan

Sevgili Aslan, Haziran ayı, Merkür retrosunun bitmesiyle sizi daha rahatlatacak ve olumlu etkileri başlatacak güzelliklere sahip. Mayıs ayından nispeten daha kolay diyebiliriz ama yine de çok gaza basmamak lazım. Bu ayın hemen başında, 5 Haziran günü  İkizler burcunda gerçekleşen yeni ay, sizin için müthiş haberler getirebilir, en güzeli de arkadaşlarınız, ait olduğunuz sosyal camia, iş hayatındaki namınız, teknolojik konulardaki yatırımlarınız için yepyeni enerjiler mevcut.

5-19 Haziran arası yeniay dönemi sizi arkadaşlarınızla birlikte parti, davet ve eğlencelere katılmanız konusunda harekete geçirecektir. Eğlenceli bir zaman diliminde olacaksınız. Yeni insanlar tanıyacak hatta bu insanlardan ilerleyen süreçte ciddi destekler göreceksiniz. Maaş artışı, terfi haberleri sizi mutlu edecek diğer gelişmeler olacaktır. Evli olan Aslanlar hamile olduğunuzu öğrenebilirsiniz. İş arayanlarsa bu dönem şanslı ve parlak günler, sakın evde oturmayın, teklifleri kovalayın, olmadı siz girişimde bulunun. Yeni Ay, size arkadaşlık ve sosyallik adına taze ve ümit verici gelişmeler getirecek. Ay başında yaşadığınız karmaşadan çıkmak için bir şans, eski bir dosttan gelen yardım eli, size kapılarını açan yeni bir çevre, hepsi olabilir. Eğer medya, internet, teknoloji, bilim gibi konularda çalışıyorsanız, yeni iş fırsatları doğabilir. Yine bu alanlarda yaptığınız her projeyi sunmak veya yeni bir projeye imza atmak için de bu tarihler idealdir.

18-25 Haziran arası ilişkiler ve ortaklık konularında bilmediğiniz bir konu açığa çıkabilir. Bu sebeple ilişki ya da ortaklığınız sonlanabilir. Yasak, gizli bir aşk yaşama güdüsüne doğru çark edebilirsiniz. Aman dikkat! Maddi konular ve ilişkilerde kandırılma riski oldukça yüksek bir durum var.

21 Haziran’da gerçekleşecek bu dolunay, mavi ay olarak da değerlendiriliyor. Öncelikle Yay, İkizler, Başak ve Balık burçları ve yükseleni bu burçlardan olan kişiler  gökyüzünde o gün oluşacak kareden farklı şekillerde etkilenecek. Özgürlük ve görevleriniz çatışabilir, durumu kurtarmak ve risk alıp yükselmek arasında karar vermeniz gerekebilir. Temmuz ayından itibaren hayatınızda yeni bir dönem hem de yıllardır arzu ettiğiniz bir şey nihayet olabilir ancak bu güçlü kare yüzünden bu değişim sizin önce zorlayacak, test edecektir. Bu sizin gibi ben yaparım olur diyen bir burcun biraz moralini bozacak etkiler getirebilir.

21 Haziran dolunayı ise süper; yalnız olan Aslanlara tutkulu bir aşk, riskli bir sürü iş ve aynı zamanda evli olanlara sürpriz bir bebek haberi getirebilir. Çocuğu olanlar ise; çocuklarıyla yaşadıkları sıkıntılı süreçlere hazırlıklı olsunlar. Öfkeli aşıklar, şımarık çocuklar, sürpriz aşklar ve bebekler yani hanım aslanlar için beklenmedik gebelikler ayın gelişmeleri arasında. Ancak ay sonu yaşanacak bu dolunay, çapkın Aslan burçlarının başını ağrıtabilir. Sadakatsizlik yaşıyorsanız, gizli kaçamaklarınız var ise veya çevrenizden sakladığınız bir ilişki yaşıyorsanız, yakalanma ihtimali var.

Ayın son haftası, eski hesapları ödemek zorunda kalabilirsiniz. Alacaklı olduğunuz toplu bir para konusunda mahkeme veya başka yollara başvurabilirsiniz. Yine aynı şekilde krediler ve yatırımlarınız konusunda adımlar da atabilirsiniz. Eğer kayıplar yaşadığınız bir konu var ise o yatırımı bu günlerde kapatın derim!

Total
14
Shares

Bir cevap yazın