başak

Başak

Sevgili Başak, Haziran ayı, Merkür retrosunun bitmesiyle sizi daha rahatlatacak ve olumlu etkileri başlatacak güzelliklere sahip. Mayıs ayından nispeten daha kolay diyebiliriz ama yine de çok gaza basmamak lazım. Bu ayın hemen başında, 5 Haziran günü  İkizler burcunda gerçekleşen yeni ay, sizin için müthiş haberler getirebilir, en güzeli de kariyer, şöhret ve başarıyla ilgili olumlu veya yenileyici etkiler mevcut.

5-13 Haziran arası yeniay toplumsal kaderinizi gerçekleştirmeniz, iş hedeflerinizi yeniden oluşturmanız açısından size yepyeni, taze ve canlı bir enerji verecektir. İş arayan kişilerin hedefleri doğrultusunda bunu değerlendirmeleri akıllıca olacaktır. Nicedir beklettiğiniz zam veya yeni pozisyon talebini patronla konuşabilirsiniz. Bu yeni ay, varolan kariyerinize pozitif bir etki getiriyor. Sorunların giderildiği ve yeni bir aşmaya geçtiğiniz, ardımızda bıraktığımız 5 ayın hasadını yaptığınız bir yeni ay olacak. Rakiplerinizden bir adım öne çıkıyorsunuz. Kendinize yeni bir alanda çalışırken bulmanız da olası… Belki de daha önce mekan-iş dağılımı veya başka bir detayda anlaşamadığınız bir iş için sizi yeniden çağırabilirler. Eğer siz kendinizi bir adım öne çıkarmak istiyorsanız, 5-13 Haziran tarihleri tüm görüşme ve toplantılar için uygundur.

18-25 Haziran arası davet, parti ve eğlencelere katılacağınız bir süreçte olacaksınız. Gittiğiniz bir parti ya da davette size yardımcı olacak kişilerle tanışabilirsiniz. Beklediğiniz zam artışı, terfi gerçekleşebilir. Aşk kapınızı aniden çalarak habersiz bir şekilde hayatınızı değiştirebilir. Çocuk bekleyen Başaklar sürpriz bir bebek haberiyle şoke olabilir.

21 Haziran’da gerçekleşecek bu dolunay, mavi ay olarak da değerlendiriliyor. Öncelikle Yay, İkizler, Başak ve Balık burçları ve yükseleni bu burçlardan olan kişiler  gökyüzünde o gün oluşacak kareden farklı şekillerde etkilenecek. Özgürlük ve görevleriniz çatışabilir, durumu kurtarmak ve risk alıp yükselmek arasında karar vermeniz gerekebilir. Temmuz ayından itibaren hayatınızda yeni bir dönem hem de yıllardır arzu ettiğiniz bir şey nihayet olabilir ancak bu güçlü kare yüzünden bu değişim sizin önce zorlayacak, test edecektir. Yani, hayal ettiğim kadar basit değilmiş diyebilirsiniz.

21 Haziran dolunayı ise aile ve evinizle alakalı konuları gündeme getirecektir. Zira ev içinde huzursuz, kuşkucu, sıkıntılı hissedebilirsiniz. Gökyüzünde oluşacak kareden en çok etkilenecek grupta yer alıyorsunuz maalesef… Ayın son haftasında biraz sakin kalmak en doğrusu olacaktır. Bir anlık öfkeyle evi terk etmek, evini değiştirmek ya da evden kaçmayı düşünüyorsanız sakinleşme ve yeniden konuyu gözden geçirmeyi ve tabii ki beklemeyi öneririm. Zira bu geçici bir ego patlamasından başka bir şey değildir. Bu arada taşınma, ev tadilatı, evi yenileme, ev değiştirme gibi konular gündeminizi meşgul edebilir.  Başak evinin hep mükemmel olmasını ister. Belki yeni eşyalar alıyorsunuz, belki mutfak dolapları yenileniyor. Belki de daha güzel bir semte taşınıyorsunuz. Ev tadilatı yüzünden ustalarla kapışmak veya ekstra ödemeler de canınızı sıkabilir.

Total
14
Shares

Bir cevap yazın