terazi

Terazi

Sevgili Terazi, Haziran ayı, Merkür retrosunun bitmesiyle sizi daha rahatlatacak ve olumlu etkileri başlatacak güzelliklere sahip. Mayıs ayından nispeten daha kolay diyebiliriz ama yine de çok gaza basmamak lazım. Bu ayın hemen başında, 5 Haziran günü  İkizler burcunda gerçekleşen yeni ay, sizin için müthiş haberler getirebilir, en güzeli de kariyer, şöhret ve başarıyla ilgili olumlu veya yenileyici etkiler mevcut.

5-13 Haziran yeniayı arasında kalan bu günler yüksek lisans yapmak, akademik çalışmalar hazırlamak, fikirlerinizi yazı aracılığıyla insanlara ulaştırmayı deneyin. Zira bu dönem gökyüzü size belki de bir heves olarak açtığınız blog sayfasını bir dergide köşeye veya bir kitaba dönüştürme şansı getirebilir. Kitap yazmayı düşünenler hemen kitabınızı hazırlamaya başlayın. Bu ayın 5’ine denk gelen bu yeni ay, size ani ve keyifli ( muhtemelen yurtdışı ) bir tatili getirebilir. Eğer tatil planlarınızı yaptıysanız, düşündüğünüz yerlerden daha da fazlasına gittiğiniz, kendi kendine renklenen, farklı insanlarla tanışılan çok değişik bir yolculuk olabilir. Yüksek eğitim ve burs gibi fırsatları araştırıyor veya sınavlara girip, sonuç bekliyorsanız da tamam;  muhtemelen geçtiniz veya kabul edildiniz. Yurt dışı ile bağlantılı işler ( ithalat, turizm, tekstil, medya ) gibi alanlarda çalışan için yeni iş-ortaklık fırsatları doğabilir. Transfer veya satın alma teklifleri alabilirler.

 

16-24 Haziran arası pazarlama, reklam, halkla ilişkiler, tanıtım ya da turizm işlerinde çalışanlar bu dönemde yaptığınız işlerin yöneticinizden takdir ve tebrik sözleri duyabilirsiniz. Yurtdışına seyahat etme planları yapıyorsanız şimdi tam zamanı. Eğer hala karar veremediğiniz konular var ise, özellikle bu günlerde rüyalarınızı not edin, kutsal mekanları ziyaret edip, ilahi cevaplar da arayabilirsiniz. Manevi konularda araştırmalar yapıp ve rüyalarınızı takip etmenizi öneririm.

21 Haziran’da gerçekleşecek bu dolunay, mavi ay olarak da değerlendiriliyor. Öncelikle Yay, İkizler, Başak ve Balık burçları ve yükseleni bu burçlardan olan Teraziler gökyüzünde o gün oluşacak kareden farklı şekillerde etkilenecek. Özgürlük ve görevleriniz çatışabilir, durumu kurtarmak ve risk alıp yükselmek arasında karar vermeniz gerekebilir. Temmuz ayından itibaren hayatınızda yeni bir dönem hem de yıllardır arzu ettiğiniz bir şey nihayet olabilir ancak bu güçlü kare yüzünden bu değişim sizin önce zorlayacak, test edecektir. Yani, umduğum kadar basit değilmiş diyebilirsiniz.

21 Haziran dolunayı zihinsel olarak aşırı şüpheci, kuruntulu ve gergin bir süreçten geçmenize sebep olabilir! Yakın çevreniz ve kardeşlerinizin problemleri, bazı hastalıklar ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Toplantı, sunum, pazarlama, tanıtım, iletişim ve medya konularında gecikmeler veya bürokratik engeller yaşanabilir. Bahsettiğimiz konularda uzun süredir devam eden bir projeniz varsa sonuçlanacaktır. İnternet sitesi açmak ya da teknolojiye yatırım yapmak (  en  basitinden bir bilgisayar almak için ) iletişimle  ilgili işlerinizi tamamlamak için uygun zaman dilimleridir.

Total
14
Shares

Bir cevap yazın