akrep

Akrep

Sevgili Akrep, Haziran ayı, Merkür retrosunun bitmesiyle sizi daha rahatlatacak ve olumlu etkileri başlatacak güzelliklere sahip. Mayıs ayından nispeten daha kolay diyebiliriz ama yine de çok abartmamak lazım. Bu ayın hemen başında, 5 Haziran günü  İkizler burcunda gerçekleşen yeni ay, sizin için müthiş haberler getirebilir. Ancak Mars, burcunuza yeniden giriş yaptı. Eski husumetler, düşmanlar veya sizin intikam duygularınız da bu ay yeniden devreye girebilir.

5 Haziran oluşacak yeniayı takip eden günlerde başkalarının kaynakları, ödemeler, nafaka, miras, alacaklar, krediler ve kriz yaratan her türlü konuda sizin lehinize sonuçlanacak güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Doğru kapıları çalmaktan çekinmeyin zira geri çevrilmeyeceksiniz. Sponsorluk, burs ve hukuksal konularınız lehinize sonuçlanacaktır. Kredi çektiyseniz yeniden yapılandırma imkanı bulabilirsiniz. Karlı yatırımlar yapabilirsiniz. Yine bu tarihlerde hayatınıza cinsel yanı ağır basan, biraz sıra dışı bir ilişki girebilir. Belki de siz günlük ilişkilerin peşine düşmek isteyebilir, eşinizi aldatma eğilimi duyabilirsiniz. Var olan ilişkinizde cinsellik temalı sorunlar baş gösterebilir.

18-25 Haziran arası yüksek eğitime başvurmak, seyahat ve gezi planları yapmak için çok uygun etkiler var. İletişim, medya ve turizm sektöründe iş arayan Akrepler bu sektörlerden gelen teklifleri dikkatte alın, iş başvurularında bulunun.  Kabul edilme şansınız çok yüksek.

21 Haziran’da gerçekleşecek bu dolunay, mavi ay olarak da değerlendiriliyor. Öncelikle Yay, İkizler, Başak ve Balık burçları ve yükseleni bu burçlardan olan Akrepler gökyüzünde o gün oluşacak kareden farklı şekillerde etkilenecek. Özgürlük ve görevleriniz çatışabilir, durumu kurtarmak ve risk alıp yükselmek arasında karar vermeniz gerekebilir. Temmuz ayından itibaren hayatınızda yeni bir dönem hem de yıllardır arzu ettiğiniz bir şey nihayet olabilir ancak bu güçlü kare yüzünden bu değişim sizin önce zorlayacak, test edecektir. Yani, hayal ettiğim kadar kolay değilmiş diyebilirsiniz.

21 Haziran Yay burcunda gerçekleşen dolunay parasal konularda beklediğiniz ve lehinize gelişecek durum yaratacaktır. Paranızı arttıracağınız alternatif iş olanakları karşınıza çıkabilir. Bu evrede büyük para kazanmadan önce sıkıntılı bir süreçten geçmeniz olasıdır. Bu olasılığı bertaraf etmek için sadece işinize odaklanın! Siz işinizi iyi yaparsanız parada size bolluk ve bereketle gelecektir. Paranın bir enerji olduğunu, ödenmeyen borçlarınızın ya da beklediğiniz paraların sizin düşünce enerjiniz sebebiyle geciktiğinizi unutmayın. Düzenli bir gelir kaynağınız birden kesilebilir veya ödemeler parça, parça olmaya başlayabilir. Belki de öyle bir borcun altına girmek zorunda kalırsınız ki, gelirinizin büyük bir bölümü bu ödemeye gidebilir. Yine bu tarihler arasında kendinizi maddi olarak değerlendirmeniz ve ben bundan fazlasını ( mesela daha iyi bir otomobile layığım )  hakkediyorum diyerek kendinizi yargılamanız da mümkün. Yine bu dolunay süresince sevgili veya eşinizden de maddi beklentileriniz artacak, size aldığı hediye vs. Yüzünden aranızda tartışmalar çıkabilecektir. Yıl boyunca beklediğiniz zam gelmez ise, kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Aynı işi yaptığınız kişilerin, sizden daha fazla para kazandığı ortaya çıkabilir. Para konusunda iyi fırsatlar Ağustos ayından sonra çıkacak, o yüzden biraz dişinizi sıkın.

Total
14
Shares

Bir cevap yazın