koc

KOÇ

Eğer geçtiğimiz ay, sizin için çok yorucu, stresli hatta sert tartışmalarla geçtiyse, bu ay bu cefanın karşılığı geliyor sevgili Koç. Özellikle aileniz, yaşadığınız çevredeki insanlar, belki üst kat komşunuz ile sorunlar yaşadınız. Apartman tadilatı masrafları yüzünden, patırtı koptu. İşte bu ay, barış sağlanıyor. Bir çok burç gibi, sizin için de Haziran oldukça keyifli ve uyumlu, duygularla geçen bir ay olacak. Bu arada sizin inatçılık ve dik başlılığınızı bilmeyen yok, o yüzden yine de Koç ateşiniz, sizi çekişmelere itebilir ama bu ayı, verimli bir çalışma içinde geçirmek de sizin elinizde. Üstelik, Mars sizi ay boyunca kararlılık ve güçlü olmak açısından destekliyor.

Bu ay, 2 Haziran tarihinde sizin 9.evinizde oluşacak bir Dolunay ile başlıyor. Bu yaz için yapılan gezi planları, özellikle de yurtdışı seyahatleriniz artık netleşiyor. Eğer, hukuksal bir süreç yaşıyorsanız, yine kartlar karşılıklı olarak masaya seriliyor. Ancak, devam eden Merkür retrosu nedeniyle, Haziran’in ilk haftası gelecek haberlere dikkat edin, bazıları yanıltıcı olabilir.

Bu ayın özellikle ilk on günü, iş konusunda size çok fırsat sunacak. Eğer, yeni bir yön arayışınız var ise, bu ay bunun için çok uygun. Planlarınızı ve hazırlıklarınızı yapın, ama imza atmak, son ödemeyi yapmak, kontrat imzalamak için 25 Haziran’dan sonrasını bekleyin.

16 Haziran tarihinde, 3.evinizde oluşacak Yeni Ay ise, size başta ticaret, pazarlıklar, anlaşmalar, kısa yolculuklar konusunda güzel bir kapı aralıyor. Eğer kendi işinizi kurmaya veya evden yapılacak bir işe başlamaya niyetleniyorsanız, daha uygun bir başlangıç zamanı olamaz.

Gelelim, aşk konusuna… Haziran ayında gerek, tartışmalardan sıyrılmanız, gerekse gökyüzünün konumu var olan aşklara daha bir sıcaklık ve romantizm getiriyor. İlişkinizi bir adım öteye taşımak için bundan daha iyi bir ay olamaz. Eğer kalbiniz boş ise 20-23 Haziran tarihleri arasında, bol bol sosyalleşin, zira o günlerde aşkı bulma ihtimaliniz oldukça yüksek. 20 Haziran-4 Temmuz arasında Venüs sizin güzelliğinize, çekiciliğinize ayrı bir hava getiriyor. Kendinizi yenilemek ve toplum önüne çıkmak için oldukça şanlı bir dönem.

Bir cevap yazın