closer sanal flört

Sizce kadınlar ve erkekler sanal alemde gizlice flört etmeye daha mı eğilimli artık?

Kızlarsoruyor.com sitesi yaptığı araştırmaya göre erkeklerin gizli sanal flört konusunda kadınlardan daha fazla eğimli olduğunu açıkladı ve gözler yine çevremizdeki erkeklere çevrildi.

 

İşte araştırmanın diğer can alıcı noktaları:

 

Erkekler “Hem sevgilim hem de sanal flörtüm olsun” dedi!

Sevgilisi haricinde anlık mesajlaşma uygulamalarıyla gizlice flört edenler ya da etmeye sıcak bakanların oranının erkeklerde çok daha fazla olması dikkat çekti. Kadınların yüzde 37’si anlık mesajlaşma uygulamalarıyla gizli flörtlere karşı pozitif bakarken, erkelerde yüzde 63 gibi yüksek bir oran “Hem sevgilim hem de sanal flörtüm olsun” dedi!

 

 İyi haber! Gizlice flört etmeyenler çoğunlukta

Ankete katılanların yüzde 61’i sevgilisi haricinde anlık mesajlaşma uygulamalarıyla gizlice flört etmeye pozitif bakmadığını belirtti. Bu sevgililer için sevindirici bir haber. Ancak kötü haberi sona sakladık. Sevgilisi haricinde gizlice flört etmeyen grupta erkeklerin oranı kadınlara göre düşük çıktı. Bu grubun yüzde 55’ini kadınlar oluştururken erkekler yüzde 45’te kaldı.

 

Erkekler en çok hangi yaşta flört ediyor?

Anlık mesajlaşma uygulamalarıyla gizlice flört eden ya da etmeye sıcak bakan erkeklerin yüzde 61’inin 18-24 yaş aralığında olduğu görüldü. Gizlice flört eden ya da etmeye sıcak bakan kadınların yüzde 86’sı da 18-24 yaş aralığındaydı.

 

Bir cevap yazın