HER MODA İKONUNUN DOLABINDA BULUNAN 10 MARKA (12)

 

Fotoğraf: Tommy Ton

 
Moda ve şıklığın temelinde marka bağımlılığının kesinlikle yer almadığı doğru ancak çizgisiyle diğer markaların arasından sıyrılan moda evleri kendilerine stil sahibi kadınların dolaplarında daha sık yer bulabiliyorlar. Sıradışı tasarımlarıyla alışveriş listelerinin ayrılmaz parçaları oldukları kadar; tasarım harikası detaylarıyla o sezona (ve belki de daha sonrakilere) yön verip şekillendirebiliyor.

İşte ünlü isimlerden modanın ünlü simalarına; her moda ikonunun dolabında bulunan 10 marka:

J.W. ANDERSON

J.W. Anderson markası giyilebilir avant garde tasarımlarıyla moda tutkunlarının alışveriş listelerinde en üst sıralarda kendisine yer bulmaya devam ediyor.

HER MODA İKONUNUN DOLABINDA BULUNAN 10 MARKA (2)

PROENZA SCHOULER

Sezonlar geçtikçe Proenza Schouler özel detaylarla süslenmiş tasarım harikalarına imza atmaya devam ediyor.

HER MODA İKONUNUN DOLABINDA BULUNAN 10 MARKA (3)

GUCCI

Moda bağımlısı hiç bir kadının Gucci’nin özel ve güçlü tasarımları olmadan yaşayabileceğini sanmıyoruz.

 

HER MODA İKONUNUN DOLABINDA BULUNAN 10 MARKA (4)

TOPSHOP

İngiltere’den çıkan hazır giyim devlerinden Topshop uygun fiyatlara sunduğu kaliteli ve şık parçalarla; sezonun tüm trendlerini tek bir noktada bulabilmenizi sağlıyor. Özellikle ayakkabılarına bir obsesyon geliştirmeniz mümkün!

HER MODA İKONUNUN DOLABINDA BULUNAN 10 MARKA (5)

ISABEL MARANT

Isabel Marant’ın flörtöz tasarımları seyahatleriniz ve gece buluşmalarınız için eğlenceli, sofistike ve bohem seçenekler sunuyor.

HER MODA İKONUNUN DOLABINDA BULUNAN 10 MARKA (6)

GIANVITO ROSSI

Her ayakkabı tutkununun zihnine altın harflerle kazınan bu markanın ayakkabıları ile hata yapmanız imkansız! Her biri sanat eseri sayılabilecek ayakkabılarıyla tüm görünümü kurtarabilirsiniz.

HER MODA İKONUNUN DOLABINDA BULUNAN 10 MARKA (7)

THE ROW

The Row’un hemen hemen tüm parçaları, kombinlerinize sanatsal bir dokunuş katacak detaylara yer veriyor. Edineceğiniz her parçaya değecek.

HER MODA İKONUNUN DOLABINDA BULUNAN 10 MARKA (1)

EQUIPMENT

Equipment markasına olan hayranlık, markanın ikonik ipek gömlekleriyle başlayıp tüm dolabımızı donatmak istediğimiz koleksiyonlara kadar vardı. Moda tutkunlarının vazgeçilmezi.

HER MODA İKONUNUN DOLABINDA BULUNAN 10 MARKA (9)

STUART WEITZMAN

Ünlüler ve moda ikonları Stuart Weitzman’ın düz üstü süet çizmeleri ve yüksek topuklu ayakkabılarına bağımlı olmuş durumdalar!

LOWLAND_LODSUE_12

A.L.C. 

A.L.C. markası aynı anda hem sofistike hem de eğlenceli parçaları giyilebilir formlarda sunmakta oldukça başarılı. Markanın sadık hayranları da bunu kanıtlar nitelikte.

HER MODA İKONUNUN DOLABINDA BULUNAN 10 MARKA (1)

STELLA MCCARTNEY

Stella McCartney her zaman için stilini ve dolabını taze tutan kadınlar için modern tasarımlar yapıyor. Rahatlığa önem vermesi de cabası.

HER MODA İKONUNUN DOLABINDA BULUNAN 10 MARKA (10)

Total
3
Shares

Bir cevap yazın