FEV_jpeg_72dpi_04_Mike Coots

H&M’in yeni spor kampanyası For Every Victory (Her Zafer İçin)  için hazırlanan film sporun gücünü ve kendine inanmanın insanın hayatını nasıl değiştireceğini anlatıyor. Kampanya filmi aynı adı taşıyan koleksiyonun mağazalara girişi ile birlikte yayınlanacak.

FEV_jpeg_72dpi_07_Caitlyn_Jenner_

Filmde, olimpik madalya sahibi ve gerçek kimliğine sahip çıkarak bir çok insana ilham olan Caitlyn Jenner rol alıyor. Jenner kampanya ile ilgili ‘’Sporun insanların hayatlarını iyi yönde değiştiren bir gücü olduğuna kalpten inanıyorum. Bu yüzden For Every Victory kampanyasının bir parçası olmaktan gurur duyuyorum çünkü tüm dünyada insanların kendileri olabilmek için verdikleri mücadele ve cesareti, engelleri aşmak için yaptıklarını anlatıyor.’’ diyor.

FEV_jpeg_72dpi_03_Chelsea_Werner

Filmde Jenner’ın yanı sıra down sendromunun kendisine engel olmasına izin vermeyen jimnastikçi Chelsea Warner, tek bacağını bir köpekbalığı saldırısında kaybetmiş olmasına rağmen sporunu terketmeyen sörfçü Mike Coots ve tüm önyargılara rağmen boksa olan tutkusunu bırakmayan Namibia Flores yer alıyor. Filmde cinsel yönelim kalıplarına meydan okuyan ragbi  takımı King Cross Steelers, tamamı kadınlardan oluşan bir kayak takımı ve profesyonel bir oyuncu olmayı hayal eden Kübalı genç beyzbol oyuncusu Jose Aballi var.

Total
0
Shares

Bir cevap yazın