Eski bir Hollywood styling danışmanının TikTok sayfasında yaptığı açıklamalar, çok konuşulacak gibi gözüküyor.

2008-2017 yılları arasında Hollywood'un yıldız isimlerinin stil danışmanlığını yapan Tamaran; birlikte çalıştığı kişilerden en kötülerini açıkladı.

Tamaran'ın ilk açıklamaları Marisa Tomei hakkında oldu.

Tamaran, aktrisle sabah 9:30'da randevu almak için hep zamanında geldiğini ama yıldızın asla zamanında gelmediğini belirtti. "Marisa saat 12:30'a kadar uyanmazdı, geldiğinde zar zor merhaba derdi yoğurt-granola'dan oluşan kahvaltısını yapmaya devam ederdi." diyor Tamaran.

Stilist aynı zamanda Tomei'nin pek çok kostümü geri çevirdiğini -bu sayının ekstrem derecede olduğunu belirtiyor- söyledi.

Başka bir videoda ise Tamaran bu kez Jennifer Lopez, Jessica Alba ve Katherine Heigl ile olan deneyimlerini anlattı.

Eğer 2020 bir kariyer olsaydı; Katherine Heigl olurdu. Onunla sette ve fotoğraf çekimlerinde çalışan arkadaşlarım onun son derece zor ve her zaman öfkeli olduğunu söylediler."

Alba'ya gelince, Tamaran onunla birlikte sette çalışan arkadaşlarının "hoş değil" ifadesini kullandığını söylüyor.

"Elbisesine humus sürmeyi, seninle akıl oyunları oynamayı seviyor ve seninle konuşmadığı halde seninle konuşuyormuş gibi yapıyor."

Bu arada, J.Lo için çalışan insanların ona bakmasına izin verilmediğini söyleyen Tamaran ekliyor: "Bir kostümcüylee ya da terziyle uzun süre çalışamamasının bir sebebi var."

‘Pitch Perfect’in yıldızı Alexis Knapp hakkında ise iyi anıları yok. "2015 MTV Movie Awards'taki elbisesini istediği gibi yapabilmek için çok uğraştık. Ancak provalarda Alexis bu elbisenin içinde çikolatalı dondurma pastası yemenin harika bir fikir olduğunu düşündü. Çikolatanın bir kısmı elbiseye aktı ve bilin bakalım kimin temizlemesi gerekti?

Bunun dışında Knapp'e 1.300 dolar değerinde mücevher takmıştık ancak tören sonrasında mücevherleri iade etmemiz gerektiğinde "git ve onlara mücevherleri bulamadığımı söyle" dedi."

Tamaran, patronunun Alexis Knapp'e ödeme konusunu açtığında ise "ona para mı ödemem gerekiyor?" dediğini belirtiyor.

Tamaran'ın sadece kötü anıları yok. Stil danışmanı, favori ve çalışması en kolay ünlüleri de açıkladı; Jon Stewart, George Clooney ve Carrie Underwood gibi...

"Carrie Underwood gözlerinizin içine bakar ve teşekkür edip iyi bir gün dilr her zaman. Modern Family'nin yıldızı Ariel Winter gerçekte de çok tatlı bir kız, ailesi de öyle."

"Selena Gomez çalışması en kolay ve sektördeki en profesyonel insanlardan. Her zaman günün sonunda teşekkür eder."