Hollywood’un gözde çiftlerinin tanışma hikayelerini hatırlamaya ne dersiniz? İlk buluşmada birbirleri hakkında ne düşündüklerini, evlenmeye nasıl karar verdiklerini…

 

Eğlenceli tanışma hikayelerine sahip olan bu ünlü çiftlere biz de bayılıyoruz!

 

HOLLYWOOD'UN GÖZDE ÇİFTLERİNİN TANIŞMA HİKAYELERİ f2

 

David – Victoria Beckham

Şüphesiz ki uzun soluklu aşkları, mutlu aile tabloları onları bu listenin en merak edilen isimlerinden kılıyor.

O zaman 1997 yılına geri dönüyoruz. O zamanlar Manchester United takımında oynayan David Beckham, Spice Girls grubunun üyesi Victoria’yı televizyonda, bir klipte görüyor ve ilk kıvılcım düşüyor. Sonrasında ortak arkadaşları sayesinde tanıştılar ve David, Victoria’yı bir akşam yemeğine ikna edebildi. O akşam üzerinde süet bir elbise olduğunu belirten Victoria Beckham, bu kıyafeti kızı Harper için sakladığını söylüyor. David Beckham’ın ise o gece sonrası için şu sözleri söylediği biliniyor; “Siyah kısa elbiseli kızı görüyor musunuz? Onunla evleneceğim!”

 HOLLYWOOD'UN GÖZDE ÇİFTLERİNİN TANIŞMA HİKAYELERİ tr4

Blake Lively – Ryan Reynolds

2011’de Yeşil Fener filminde yer alan Blake Lively, hayatının aşkını da bulmuş oluyor. Filmde dört erkek kardeşten en küçük olanı canlandıran Kanadalı aktör Ryan Reynolds’la tanışıyor. O dönem ikisinin de hayatında başkaları vardı ve yola çok iyi arkadaş olarak devam ettiler. Zamanla bu arkadaşlık aşka dönüştü ve çift şu an ikinci bebeklerini bekliyor. Lively’nin Ryan için sarf ettiği sözler ise şöyle;

“Duygusal açıdan birbirimizden hoşlanmadan önce arkadaştık…”Hatta çıkmaya başlamadan önce çok iyi arkadaştık. en yakın arkadaşın, en iyi vakit geçirdiğin insandır. Ryan’ın hayatım boyunca en yakın arkadaşım olarak kalacağını biliyordum. Ryan’dan asla soğuyabileceğimi düşünmüyorum.”

HOLLYWOOD'UN GÖZDE ÇİFTLERİNİN TANIŞMA HİKAYELERİ 8

Alicia Vikander – Michael Fassbender

‘The Light Between Oceans’ filminin setinde tanışan Alicia Vikander ve Michael Fassbender, şu sıralar aşklarıyla gündemde olan gözde çiftlerden. Toronto Film Festival’i sırasında ilk kıvılcımların başladığını belirten Fassbender, Vikander’i dans pistinde görüp, ona eşlik etmeye gidiyor. Devamını da şöyle anlatıyor; “Çok iyi dans ettiğimi düşünüyordum, tabii onu dans ederken görene kadar. Dans ederken kendimi ona bıraktım ve muhteşem bir uyum yakaladık. Artık iki tane sol ayağım vardı.” Sizce de çok etkileyici değil mi?

 

Kim Kardashian – Kanye West

Attıkları her adımla çok konuşulan bu çiftin tanışma hikayesini biliyor muydunuz? Kim Kardashian, Kanye West’e olan duygularını şöyle ifade ediyor;

“Onunla ilk kez tanıştığımızda birlikte bir proje için çalışıyorduk ve aramızda kesinlikle bir kıvılcım vardı. Ancak ikimizin de başka ilişkileri olduğu için bu yüzden mesafeyi koruduk.”

“Sonrasında ise 2012 yılında yeniden bekar kalmamın 6 ay sonrasında ‘Neden olmasın? Ne için bekliyorum ki?’ diye düşündüm. Onu aradım çünkü evliliğim çok acı vericiydi. Onun beni bekar kaldığımda tekrardan aramasını bekliyordum ama aramadı. Bunun üzerine ben aradım ve “Merhaba, beni ‘sana demiştim’ diyerek aramanı bekledim’ dedim. Sonrasında gerçekleşen şey ise bir mucize.”

 

Our 1st date. #HeartAndSoul For the full video go to my app!

Kim Kardashian West (@kimkardashian) tarafından paylaşılan bir video ()

 

 

 

Total
3
Shares

Bir cevap yazın