12825874_1693819350873046_644943420_n

Yayından kaldırılacağı haberiyle gündemi sarsan Güneşin Kızları dizisine veda etmeye hazırlanırken, dizinin hayranlarının paylaşımları kadar oyuncuların paylaşımları da izleyicileri duygulandırıyor. Selin karakterini canlandıran Hande Erçel’in Instagram hesabından yayınladığı diziye veda mesajı kısa sürede beğeni yağmuruna tutuldu. İşte o mesaj:

“Selin Yılmaz, 17 oldum seninle 13 oldum bazen de 30 oldum ama en önemlisi 18 oldum seninle,yine yeniden.. Paylaştık seninle. ahkahalar attık,ağlaştık.Düştük yenildik,yendik.Ve bugün ayrılıyoruz.Ben senin 1 yıl sonranı da 10 yıl sonranı da biliyorum.Hissediyorum.. Hoşçakal koca gözlü kız,aşık kal..”

19 Mart 2016 tarihinde yayınlanacak olan final bölümüyle (39. Bölüm) ekranlara ve sevenlerine veda etmeye hazırlanan dizinin işte az bilinenleri:

HANDE ERÇEL'İN INSTAGRAM'INI KARIŞTIRDIK

Dizide canlandırdığı Selin karakteriyle herkesin hayranlığını kazanan ve genç kızların örnek olarak aldığı isimlerden birine dönüşen Hande Erçel için bu rolü almak hiç de zor olmamış. Erçel, Selin rolünü oynayabilmek için sadece sıvıyla beslenerek 1 haftada 5 kilo vermiş. Açıkçası bu azmine hayran olmamak elde değil!

Daha fazlası için: HANDE ERÇEL HAKKINDA BİLMEDİĞİNİZ 6 GERÇEK

tolga sarıtaş güneşin kızları

Dizide canlandırdığı Ali karakteriyle milyonların sevgilisi haline gelen Tolga Sarıtaş‘ın bu kadar sevilmesinin bir diğer nedeni karakteri için yaptığı hazırlıklar olsa gerek. Sarıtaş, hazırlık aşamasında 50 parçalık bir playlist hazırlamış ve evde, sporda, yolda sürekli bu playlisti dinleyerek kendisini rolün içine soktuğunu söylüyor.

Daha fazlası için: TOLGA SARITAŞ HAKKINDA BİLMEDİĞİNİZ 10 ŞEY

BURCU ÖZBERK HAKKINDA BİLMEDİĞİNİZ 5 GERÇEK

Dizide doğal güzelliği ile izleyicinin hayranlığını kısa sürede kazanan Burcu Özberk, canlandırdığı Nazlı karakterine benzediğini belirtip; kendisinin de annesini sahiplenen bir kız olduğunu ekliyor.

Daha fazlası için: 7 ADIMDA BURCU ÖZBERK’İN STİLİNİ YAKALAYIN

Total
4
Shares

Bir cevap yazın