Hummel, sporun gücüne duydukları inançla dünyayı değiştiren benzersiz kişileri desteklediği Love Athletes kampanyasının sürdüğünü duyuruyor. 6 Şubat itibari ile seçili mağazalarda ve hummel.com.tr de görülecek olan SS20 koleksiyonuyla uyum içinde ilerleyen Hummel’ın kampanyası, markanın ruhunu yaşayan ve soluyan, ilham verici modellerle dikkat çekiyor.

Rahat ve son derece konforlu olan yüksek kaliteli teknik kumaşların kullanıldığı bu parçalar terlemenize, rahatça dinlenmenize ve kaldığınız yerden devam etmenize izin veriyor. Parlak renklerin ve pastel tonların göz alıcı birleşimi mükemmel bir hayranlık uyandırıyor ve aynı zamanda bu siluetlerde bir pozitiflik ve oyun algısı yaratıyor. Seamlesss grup, hem bedeninize hem de ruhunuza uygun temel parçalarla tüm detayları bünyesinde barındırıyor.

SS20 Love Athletes

SS20 Love Athletes kampanyası, çok sayıda renk ve tasarımda özenle hazırlanan spor giyim parçalarını sergiliyor. 6 Şubat itibari ile piyasaya sürülecek olan koleksiyondaki tüm parçaların üretiminde yüksek kalitede malzemeler kullanılmaktadır. Bu kampanya, Hummel’ın sporu canlandıran yaklaşımının ve aynı zamanda dünyayı daha iyi bir yere çevirmek için tutkularıyla hareket eden kişilerin gerçek bir göstergesi niteliğindedir.

SS20 Love Athletes

Şeçili mağazalar:

Hummel.com.tr, Vadi İstanbul, Hilltown, İzmir Agora, Marmara Forum, İstanbul Forum, Carousel, Bursa Marka, Bursa Kent AVM

 

Total
0
Shares