Biliyorsunuz ki artık Güneş İkizler burcunda! Hazır Güneş, hava grubunun değişken burcu İkizler burcuna geçmişken, bu burcun en öne çıkan stil ve hayatlarına dair detayları sizin için listeledik. İşte İkizler burcu kadınının güzellik ve aşk sırları:

Stilleri 

ikizler bucu kadının stili

Eğlenceli ve değişken ruh haline sahip olsalar da alışkanlıklar ve yaşanmışlıklardan güç alan İkizler kadını için modadaki tutkusunu tanımlayan tek bir kelime var: Vintage! Vintage parçalara fazlasıyla ilgili olan İkizler burcu kadınları, Old Hollywood stilinden ve olgun bir çizgideki parçalardan hoşlanır. Feminen, romantik  ve güçlü elbiseler onlara göredir. Bu burcun stilini tanımlayan en ünlü İkizler burcu kadınları Adriana Lima, Heidi Klum, Angelina Jolie, Mary-Kate ve Ashley Olsen olarak sayılabilir.

Stil ikonu

angelina jolıe

Angelina Jolie, sade ama ışıltılı stiliyle İkizler bucu kadınının öne çıkan stil ikonlarından biri.

İmza kokunuz: Christian Dior Miss Dior Cherié

ikizler burcu kadınının imza kokusu

Eğlenceli ve tam bir vintage-sever olan İkizler burcu kadınlarından da bu beklenirdi. Zamansız bir klasik olan Miss Dior Cherie, içinizdeki romantizme de dokunan şekerli kokusuyla sizin imza kokunuz.

Spor

Bir İkizler burcu olarak hareketli olmanıza rağmen, yemeğe olan tutkunuz nedeniyle formunuzu korumakta zaman zaman zorluk çekiyor olabilirsiniz. Bunun yanında kendi sınırlarınızı zorlamayı seviyorsunuz. Spor salonunda ağır antrenmanlardan, yakın arkadaşlarınızla çıkacağınız tempolu yürüyüşlere; hareket halinde olduğunuz her spor size göre.

Dekorasyon

https://www.instagram.com/p/CAi22SOgYY-/

Gösterişi ve ışıltıyı evde de görmekten hoşlanan İkizler burçları için vintage veya art deco dokunuşlar dekorasyonun vazgeçilmezi. Rahatlıktan çok tasarıma önem veriyorsunuz. Ve bu tasarımların sizi iyi hissettirmesi önemli.

Seyahat

Uzun yürüyüşler yapabileceğiniz, cıvıl cıvıl ancak çok da kalabalık olmayan yerler size göre. Bu yüzden Avustralya kesinlikle tatil rotanız olmalı!

Makyaj

Makyajınızda da klasik güzellik olgularını en yoğun şekilde yansıtmayı seviyorsunuz. Güçlü gözler her zaman dudakların önüne geçiyor. Bakışlarınızın önemli olduğu makyajlar dışında, cesaret gerektiren renkleri de kullanmayı seviyorsunuz.

Renkler

ikizler burcunun şanslı renkleri

Hava grubunun size getirdiği soft pembe, gri ve mavilerin yanı sıra güneş tonlarını da harika taşıyorsunuz!

Aşk

Dışarıdan oldukça çapkın bir imaj çizseniz de tam bir aşk kadınısınız! "Bay Mükemmel"i aradığınız bu yolculuğunuzda; hayatınıza giren erkeklerde aradığınız ortak özellikler arasında titiz, özverili ve farklı fikirlere açık olması yer alıyor.

Yeme-İçme

Fast food pek size göre değil. Damak tadınıza çok düşkün olmaklla birlikte özellikle hamur işlerine karşı bir zaaf besliyorsunuz.

Bir cevap yazın