Dünyada baskılı ayakkabıyı ilk kez tasarım tutkunları ile buluşturan DOGO, hayat tarzınızı yansıtan rengarenk bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Çizimlerin ve desenlerin hikayeye dönüştüğü özgün tasarımlar DOGO’da hayat buluyor. Tamamen el yapımı ve vegan olan DOGO, detaylarda kendinizden bir parça bulacağınız binlerce farklı tasarım, canlı renk ve karakterler ile vazgeçilmez aksesuarlara dönüşüyor.

2019 İlkbahar-Yaz koleksiyonu doğadan ilham alan ve yazın tüm enerjisini, doğanın renkleriyle tasarımlara yansıtan bir koleksiyon. Tasarımın ön planda olduğu modellerde; rengarenk çiçekler, muzip karakterler özgün modellerle buluşuyor. Desenlerin coşkusu babetlere, sandaletlere, terliklere ve onların tamamlayıcısı rengarenk çantalara yansıyor. Konfor, tasarım ve  her mevsim özgünlük bu sezon da DOGO’da yaşanıyor.

Yeni sezonda ayrıca lisanslı Warner Bros , Looney Tunes, Harry Potter karakterleri ve süper kahramanlar hem yetişkinler hem de çocuklar için Dogo Store’larda ve  dogostore.com’la tüm dünyayla aynı anda satışta olacak.

Total
0
Shares