Nike’ın ilk kez Şanghay, Los Angeles ve Stockholm şehirlerinin öncülüğünde 2014 yılında başlattığı Nike+ Training Club Tour, hızla küresel bir fenomen haline geldi. Bu yıl 10 önemli şehrin daha eklendiği tur, Nike’ın büyüyen fitness topluluklarını buluşturmaya hazırlanıyor. Nike Tight of the Moment x N+TC Tour Shanghaikoleksiyonu ise bu enerjiyi taytlara taşıyor. Vücutla uyumlu hareket ederek şehirdeki spor ve fitness odaklı yaşam tarzına yönelen kültürel değişimi ve ruhu yakalıyor. Mükemmel bir görünüm için 3 boyutlu projeksiyon tekniğinden yararlanılarak tasarlanan ürün, sınırlı sayıda üretiliyor.

 

BultenEklenti-635622697044990000
Şehirden ilham alan ve sınırlı sayıda üretilen üç Nike Pro tayt tasarımının ilki olan NTM x N+TC Tour Shanghai koleksiyonu, zıt renklerin güzelliğini keşfediyor. Şehrin eşsiz siluetini yansıtan koleksiyonda, gündüz ve gece fotoğrafları, yoğun kırmızı ve siyah renklerle yorumlanıyor. Koleksiyonda kullanılan modern kentsel desenler, vücudun doğal çizgisini tamamlayarak bacak hatlarını ön plana çıkartıyor.
Yeni tasarımla ilgili konuşan Nike Women’s Training Tasarım Direktörü Jamie Lee,“Nike Tight of the Moment modellerimizi tasarlarken, görsel unsurların yerleşimine oldukça önem verdik. Hareket halindeki vücuda uygun tasarım yapma felsefemiz doğrultusunda; desen ve renkleri kadın formuna vurgu yapan bölgelere yerleştirdik. Sporcularımızı harekete geçirmek ve sınırlarını zorlamak için motive ederken, rengin önemli rol oynadığını biliyoruz. Kırmızı, Çin kültüründe coşkuyu ve şansı simgeleyen bereketli bir renk. Dolayısıyla N+TC Şangay turunu bu dinamik tonla başlatmaktan daha iyi bir seçim olamazdı! N+TC Tour 2015 ilkbahar sezonunda dünyayı dolaşmaya devam ederken, Nisan’da Los Angeles, Mayıs’ta ise Stockholm taytları lanse edilecek.” dedi.

BultenEklenti-635622697631865000

Nike Pro Taytın Performans Özellikleri…
Ultra yumuşak Dri-FIT kumaşından üretilen Nike Pro taytın performans odaklı yapısıyla bütünleşen ve vücudu saran Shanghai modelinde, nem, sporcunun teninden kolayca atılabiliyor. Düz ergonomik dikişleri, astarlı ağı ve konforlu bel bandı gibi özellikleriyle öne çıkan model, antrenman sırasında ve günlük hayatta, sporculara rahatlık ve hareket özgürlüğü sağlıyor.

 

Total
0
Shares

Bir cevap yazın