Tüm güzellik trendleri için artık sokak ruhunu değil Instagram’ın It-Girl’lerini takip eder olduk. Kardashian‘lardan WeWoreWhat gibi ünlü bloggerlara; ünlü It-Girl’lerden ilhamla; Instagram’dan kopya çekebileceğiniz 9 saç modeli:

 

??? New article live on @ASOS -have a look at my mush trialling some wearable beauty looks Link is in my bio ??✨

??✨Faye Ellaby ✨?? (@fellaby) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Yarım bir örgüye ne dersiniz? Kalın örgüler bu yazın kurtarıcı saç modellerinden.

INSTAGRAM'DAN KOPYA ÇEKEBİLECEĞİNİZ 5 SAÇ MODELİ (2)

Saç dövmeleri

Geriye yatıştırılmış saçlarınızı metalik geometrik dizaynlarla tazeleyin. Özellikle yandan ayrılmış saçlardaki duruşuna hayran kaldık!

Elevate your slicked-back styles with metallic geometric designs you just have to peel off and stick on stick ’em on. We love the one-sided approach on this side-parted ‘do, which was also created by Marjan.

INSTAGRAM'DAN KOPYA ÇEKEBİLECEĞİNİZ 5 SAÇ MODELİ (3)

@weworewhat

Örgü Yüzükleri

Saç aksesuarlarına doyamadığımız bu sezonda, yeni obsesyonumuz ağır metal saç yüzükleri! Ünlü WeWoreWhat’ın kurucusu Danielle Bernstein’ın da sıklıkla tercih ettiği bu saç aksesuarlarını ister az az serpiştirin örgülerinize, isterseniz daha sert bir görünüm için bolca kullanın.

INSTAGRAM'DAN KOPYA ÇEKEBİLECEĞİNİZ 5 SAÇ MODELİ (4)

Şeytan Topuzları

Kardashian’ların saç artisti Jen Atkin’in bu sezonun hitlerinden gördüğü bu saç modeli; yarı alternatif yarı boho olarak tanımlanabilir. İki minik topuzu tepede tel tokalarla telefon şeklinde sabitleyin ve sonuç: voilà!

INSTAGRAM'DAN KOPYA ÇEKEBİLECEĞİNİZ 5 SAÇ MODELİ (5)

Gökkuşağı Dalgalar

Evet son iki sezondur gök kuşağı saçların oldukça popüler olduğunun farkındayız ama Blogger Natalie Suarez’in daha gündelik hayata uyarlanmış bu renkli rock n’ roll dalgalarını deneyin.

INSTAGRAM'DAN KOPYA ÇEKEBİLECEĞİNİZ 5 SAÇ MODELİ (1)

@bwatuwant

Kıvırcık At Kuyruğu

Kıvırcık saçla baş etmenin zor olduğunu düşünüyorsanız, Rihanna’nın popülerleştirdiği tepede toplanmış dalgaları deneyin. Üstelik kombinlerinize de ayrı bir hava katıyor. Bu trendin şimdiden bir adı var: “pineappling

 

Want that curly hair back asap!

Angelica Blick (@angelicablick) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Hazır saçları kıvırcık yapmışken, yaz sıcaklarına da direnmeyi göze alabiliyorsanız açık halde kullanmak da en doğru tercih tabii.

Ensede özensiz küçük bir topuzun hayatınızda her zaman yeri olmalı diye düşünüyoruz.

Glad midsommar ?

Josefin Dahlberg (@josefinsoso) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Saçları çiçeklerle donatmak için bu ayları beklemedik mi? Haydi o zaman.

Total
5
Shares

Bir cevap yazın