INSTAGRAM'IN YENİ KRALİÇESİ BELLİ OLDU (1)

Instagram’ın kraliçesi olarak anılan Taylor Swift‘in hükümdarlığı artık son buldu. Kendisini Instagram takipçi sayısıyla geçen kişi ise en yakın takipçileri Beyonce ya da Kim Kardashian değil; en yakın arkadaşlarından Selena Gomez oldu.

this is what was shining most -so proud of you Tay ?

Selena Gomez (@selenagomez) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Selana Gomez 69.5 milyon Instagram takipçisiyle, Taylor Swift‘in 69.3 milyon takipçisini geçmiş bulunuyor. Beyonce 63.1 milyon, Kim Kardashian 63.7 milyon; Selena Gomez’in eski sevgilisi Justin Bieber ise 61.6 milyon ile Selena’yı takip eden isimler arasında yer alıyor.

Instagram’ın en çok takipçisine sahip kişi unvanının sahibi olan Selena Gomez, diğer milyon takipçili ünlü isimlerin aksine kendisiyle dalga geçebilen, hamburger yerken veya backstage’deki eğlenceli halleriyle çektirdiği pozlarıyla doğallığın her zaman kazandığının bir kanıtı.

-I had one last week tho

Selena Gomez (@selenagomez) tarafından paylaşılan bir video ()

Hayatımıza Waverly Büyücüleri adlı dizideki Alex rolüyle Disney yıldızlarından biri olarak giren, 2008 yılında UNICEF İyi Niyet Elçisi olarak atanıp dünyanın en genç UNICEF iyi niyet elçisi unvanını alan ve 2011 yılında dünyanın en ünlü yıldızlarından Justin Bieber ile yaşadığı ilişki ile gündemden düşmeyen  (hatta ayrılıklarından bu yana halen Justin Bieber’ın  Selena Gomez’e olan aşkı sık sık basına damga vuran haberler arasında. Hayranları halen ayrıldıklarını kabullenebilmiş değil ve yeniden bir araya gelmeleri bekleniyor) 23 yaşındaki Selena Gomez; son zamanlarda yeni albümüyle yakaladığı başarı ve sokak stilindeki cüretkar ve dikkat çeken seçimleriyle de çok konuşuluyor.

İşte Instagram’ın yeni kraliçesi Selena Gomez‘in en çok beğeni alan kareleri:

@paolakudacki ? for @pantene today

Selena Gomez (@selenagomez) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

throwback -swag

Selena Gomez (@selenagomez) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

when they play your song at the club

Selena Gomez (@selenagomez) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Total
0
Shares

Bir cevap yazın