Mutfağa dair her şeye aynı çatı altında ulaşma olanağı sunan İntema Yaşam, 1 Haziran’dan itibaren mutfak gereçlerinde 250 TL’lik alışverişe 50 TL kampanyası ve İntema Mutfak’ta ise %45 indirime ek %8 KDV fırsatı ile misafirlerine kapılarını yeniden açtı.

Mutfak satışı ve çeşitli markaların mutfakla ilgili ürünlerini tek bir adreste toplayan ve ziyaretçilerine mutfağa dair yeni deneyimler sunan İntema Yaşam, Kanyon G Katı’nda 1 Haziran’dan itibaren özel indirimlerle birlikte yeniden kapılarını açtı. Açılışla birlikte mutfak gereçlerinde 250 TL alışverişe 50 TL kampanyası başlarken, hayallerinin mutfağına sahip olmak isteyenler için %45 indirime ek %8 KDV fırsatı sunuluyor.

İntema Yaşam, uzman desteğinde mutfak projelendirme ve tasarımından çeşitli markaların her kategoride mutfak ürünlerine, mutfağa dair her şeyi ziyaretçilerine aynı çatı altında sunmaya devam edecek.

Mutfağını yenilemek isteyenler, 1 Haziran’dan itibaren tüm İntema satış noktalarında mutfak modellerini görüp uzmanlardan proje ve tasarım desteği alabilecek ve % 45 indirime ek %8 KDV fırsatından yararlanabilecek. Mutfakta kişiselleştirilmiş çözümler sunan İntema, mutfak modeli seçiminden fiyat bilgisinin hesaplanmasına pek çok aşamada, istenirse Mutfağını Kendin Çiz programı ile web sitesinden çizim yapılarak anında teklif alma imkanı sağlıyor.

Mutfağını Kendin Çiz, Zaman Kazan

İntema’nın web sitesindeki “Mutfağını Kendin Çiz’ uygulaması, kendi evinizi ölçerek hayalinizdeki mutfağınızı oda ölçülerinize göre 3 boyutlu tasarlama olanağı veriyor. Mutfağını yenilemek isteyenler, İntema Yaşam’da görüp beğendikleri mutfak modelinin evinin mutfak ölçülerine göre nasıl uyarlanabileceğini Mutfağını Kendin Çiz uygulaması ile 3 boyutlu görebiliyor, istediği malzeme değişikliklerini ve eklemeleri yine uygulama üzerinde yapabiliyor. Bu tasarımı kaydederek İntema’ya gönderenler ise çizdiği mutfağın fiyatını % 45 indirime ek %8 KDV fırsatıyla, mail yoluyla hemen öğrenebiliyor ve proje sorumlusunun çizim kontrolü sonrası siparişe dönüştürebiliyorlar.

Onlarca markanın her kategoride mutfak ürünleri aynı adreste…

Onlarca markanın şık, kullanışlı ve her bütçeye uygun mutfak ürünlerinin de yer aldığı İntema Yaşam, morhipo.com iş birliği ile artık online alışveriş seçeneği de sunuyor.

Morhipo.com’daki İntema Yaşam sayfasında, Kanyon mağazasında satışa sunulan güvenilir mutfak ve sofra gereçleri markalarından; WMF, Smeg, Kitchenaid, Zwilling, Breville, Sage, Staub, Braun, Delonghi, Bialetti, Bodum, Bakır İstanbul, İlly, Gaia’s Store, Leggno, Oxo, Peugeot, Hurom, Robogil, Berghoff, Ballarini, Schott Zwiesel markalı ürünlerin tümüne bir arada ulaşılabiliyor.

Total
0
Shares