Intimissimi, moda’nın vazgeçilmez parçaları haline gelmiş parçalar arayan kadınlar için muhteşem bir rehber sunuyor: The Intimissimi Every Wear Book. Her gün giyilebilecek parçaları sunan rehber, en iyi elyaflardan üretilmiş basic ürünlerini sunuyor (ipek, yün ve ipek karışımı, romantik danteller, ayrıca performansı yüksek Supima yünü ve mikrofiber ürünler).

Genç fotoğrafçı Rowan Papier tarafından gerçekleştirilen katalog çekimlerin de ise karşımıza yine İrina Shayk çıkıyor. Rowan Papier dijital resimler çekmek yerine çekimlerini eski usul filmli makineyle çekmeyi tercih etti ve ortaya zengin ve sofistike görseller çıkarttı.

Rowan Papier çekimi ile şunları söyledi:

‘Intimissimi bana projeden ilk defa bahsettiğinde hemen gözümün önünde canlandırabildim. İrina’yı dijital yerine klasik bir makinayla çekmek istediğimi söyledim ve olabildiğince az değişiklik yapmak istediğimi söyledim. Fotoğraflarda dürüstlük görmek istedim. Konsepte uygun olarak rahatlık hissi veren fotoğraflar çektim. Her zaman giyebilecek ürünler, sanki ikinci bir ten gibi gözükmesini istedim. Bence insanın kendisini güvenli ve rahat hissetmesinden daha seksi bir şey olamaz. Tabii İrina’dan da daha seksisi olamaz..’

İrina da Papier ile gerçekleştirmiş olduğu fotoğraf çekiminden ve çıkardıkları işten de böyle bahsetti:

‘Rowan tanıdığım en yetenekli fotoğrafçılardan. Ayrıca çok iyi bir insan olmasının yanı sıra onunla çalışmak çok keyifli. Onunla aynı sette çalışmanın çok eğlenceli olacağından emindim. Başka hiçbir fotoğrafçının benimle yakalayamadığı bir hava yaratıyor fotoğralarda. Bu projede beni pürüzsüz, özgün ve samimi göstermeyi başardı. Beni her zamankinden daha rahat, bir tarafta da kişiliğimin en hassas noktalarını gösterdi.  Yani aslında gerçek beni yakalamayı başardı. Ona sonsuza kadar müteşekkür olacağım’

Intimissimi Every Wear Book her kadının vücüt şeklinin ve güzelliğini açığa çıkartacak doğru kumaş seçimleri yapmasına yardımcı oluyor. Feminenliğin ve rahatlığın Intimissimi tarafından farklı bir dille yeniden anlatımı gibi..

   

 

 

 

Total
0
Shares

Bir cevap yazın