1
Çeşme ve Bodrum eğlencelerini İstanbul’da yakalamak isteyenler için Kilyos Sahillerindeki en iyi Beach Club seçeneklerinden BURCBeach Kilyos, şehire yalnızca yarım saat uzaklıkta, aktivitesi ve güneşi bol bir yaz vaat ediyor.

Bu yaz da hayalini kurduğunuz güney sahilleri, BURCBeach Kilyos ile İstanbul’da yanı başınıza geliyor. Ertelenen tatil planlarına eşsiz bir alternatif sunan BURCBeach, Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği tarafından 2001 yılından beri Boğaziçi Üniversitesi Kilyos Sarıtepe Kampusu’nda faaliyet gösteriyor.

Boğaziçi Üniversitesi’ne destek ve eğitime katkı misyonunun bir parçası olarak benzerlerinden ayrılan BURCBeach, Boğaziçi camiası ve diğer misafirler için sahilin doğal yapısı bozulmadan hayata geçirilmiş bir projedir.

IMG_6841

BURCBeach´te ister Kilyos’un muhteşem kumunda şemsiyelerin altında güneşlenip, ister güneşlenme terasında, minderlerin üzerinde güneşin keyfini çıkartabilirsiniz. İstanbul’un en güzel Karadeniz sahilinde, denizin tadına spor ve eğlence aktiviteleri ile birlikte varırken, gününüzü güvenli ve huzurlu bir ortamda doya doya yaşayacaksınız.

Muhteşem kumsalı, 1400 m2 güneşlenme terası, 200 kişi kapasiteli Cafe/Bar’ı ve food court ile sabah saatlerinden gün sonuna kadar günde yaklaşık 2.000 kişiyi ağırlamaktadır.

IMG_3176

BURCBeach Kilyos´ta kite board, katamaran, wind surf gibi su sporlarının yanı sıra beach volley ve beach soccer imkânlarından da yararlanılabilir, sezon boyunca konserler, hafta sonu gün batımı partileri, Beach Volley/Soccer Şampiyonaları gibi etkinliklere katılıp izleyebilirsiniz.

BURCBeach Kilyos´ta, plaj malzemelerinin bulunduğu mağaza, 650 araba kapasiteli ücretsiz otopark, şezlong, şemsiye, yastık, duş ve kabinler misafirlerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Gelirleri ile Boğaziçi Üniversitesi´ne kaynak yaratan BURCBeach, her gün 09.00 – 21.30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Total
0
Shares

Bir cevap yazın